Lední medvědi odcházejí za štěstím

Autor
InformaceČesky, 2016
PopisJinotajné vyprávění o rodince ledních medvědů hledajících nový domov. Podaří se jim zapadnout a zároveň se nevzdat tuleního masa a lásky k polární zář…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelBěžíliška
ISBN9788090646728
EAN9788090646728
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.28 Kg
Rozměr150 × 100 mm
VazbaRučně vázané leporelo
Počet stran12

Bližší informace o knize "Lední medvědi odcházejí za štěstím"

Jinotajné vyprávění o rodince ledních medvědů hledajících nový domov. Podaří se jim zapadnout a zároveň se nevzdat tuleního masa a lásky k polární záři? Pro děti do 8 let Lední medvědi odcházejí za štěstím, autor Jana Šrámková / Tereza Šedivá.


Anotace knihy " Lední medvědi odcházejí za štěstím, autor Jana Šrámková / Tereza Šedivá"

Když se vás v tramvaji potomek zeptá „Jak se rodí hadi?“, možná se s odpovědí zapotíte. Ještě víc se ale do vysvětlování můžete zamotat, když tramvajový hovor začne slovy „Hele tati, čert! Kde se tu vzal?“ s prstem namířeným na černocha. Nepomohlo by s vysvětlováním jinotajné vyprávění o ledních medvědech, které tající sníh a nedostatek ryb dohnal k rozhodnutí opustit milovanou polární zem a hledat si nový domov jinde?
Text Jany Šrámkové není veselý. Jeho závažnost umocňuje úsporný, o to ale výstižnější styl vyprávění, doplněný ilustracemi Terezy Šedivé v tlumených barvách. Mikropříběh s otevřeným koncem zaujme malé čtenáře medvědy ve svetrech a kulichách, ty velké svou naléhavostí..
Běžíliška

Obsah knihy: Lední medvědi odcházejí za štěstím

Lední medvědi odcházejí za štěstím - examplesLední medvědi odcházejí za štěstím - examplesLední medvědi odcházejí za štěstím - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz