Kombajny, traktory a nakladače

Autor
InformaceČesky, 2014
PopisOBJEVUJEME SVĚT HROU! Naučná řada knih pro děti, ve které najdou malí čtenáři odpovědi na spoustu otázek, tentokrát o práci na statku, především o str…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelAlbatros Media
ISBN9788000035833
EAN9788000035833
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.57 Kg
Rozměr243 × 278 mm
Vazbavázaná
Počet stran16

Bližší informace o knize "Kombajny, traktory a nakladače"

OBJEVUJEME SVĚT HROU! Naučná řada knih pro děti, ve které najdou malí čtenáři odpovědi na spoustu otázek, tentokrát o práci na statku, především o strojích, které pomáhají. Co dělá traktor? Jak probíhá setba? Co na poli někdy tak zapáchá? Jak roste a jak se sklízí obilí? Jak a čím se krmí zvířata? Kombajny, traktory a nakladače, autor Andrea Erne, Christian Zimmer.


Anotace knihy " Kombajny, traktory a nakladače, autor Andrea Erne, Christian Zimmer"

Další kniha z populární edice Už vím proč? zavede dětského čtenáře na venkov a do problematiky zemědělské výroby. Kombajny, traktory, secí stroje nebo nakladače a další zemědělské stroje sice přilákají hlavně kluky, ale informace, co vše je nutné v průběhu roku na statku nebo farmě udělat, abychom měli co jíst, by mohly být zajímavé i pro děvčata. Na několika stránkách mnoho informací v krátkém srozumitelném textu a v mnoha názorných obrázcích a podrobných ilustracích, které umožňují pohled i dovnitř. Titul a celou edici přebíráme z německých originálů (existuje už několik desítek takto zpracovaných témat); v češtině se knížky pro svou vypovídací hodnotu a hravý způsob stávají stále populárnější. Vhodné i pro výuku ve školách..
Albatros Media

Obsah knihy: Kombajny, traktory a nakladače

Kombajny, traktory a nakladače - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz