Jezevec Chrujda točí film

Autor
InformaceČesky, 2014
PopisKdyž do lesa Habřince jednoho dne přiletí z města papoušek, je z toho velké pozdvižení. Všechna zvířátka najednou obdivují jeho krásně pestrobarevné p…
více informací
Dostupnostdo týdne
Cena s DPH
198
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelMeander
ISBN9788087596401
EAN9788087596401
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.80 Kg
Rozměr240 x 165 mm
Vazbapevná
Počet stran24

Bližší informace o knize "Jezevec Chrujda točí film"

Když do lesa Habřince jednoho dne přiletí z města papoušek, je z toho velké pozdvižení. Všechna zvířátka najednou obdivují jeho krásně pestrobarevné peří, zatímco ten, kdo má jen černobílý kožíšek, upadá v přezíravé přehlížení. Jezevec Chrujda točí film, autor Petr Stančík.


Anotace knihy " Jezevec Chrujda točí film, autor Petr Stančík"

Když do lesa Habřince jednoho dne přiletí z města papoušek, je z toho velké pozdvižení. Všechna zvířátka najednou obdivují jeho krásně pestrobarevné peří, zatímco ten, kdo má jen černobílý kožíšek, upadá v přezíravé přehlížení. Například jezevec Chrujda. Pak ale do lesa přijedou tři černobílí filmaři – panda, zebra a straka – natáčet černobílý film. A kdo v něm získá hlavní roli? No přece náš jezevec… Příběh malé čtenáře hravou formou vede k poznání, že to podstatné u lidí, stejně jako u zvířátek, nemají hledat na povrchu, ale v nitru.
A že móda se rychle mění, kdežto opravdové přátelství zůstává stále..
Meander

Obsah knihy: Jezevec Chrujda točí film

Jezevec Chrujda točí film - examplesJezevec Chrujda točí film - examplesJezevec Chrujda točí film - examples

Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení