Chytré pohádky pro malé rozumbrady

Sleva 10%
Autor
InformaceČesky, 2014
PopisKromě fantastických pohádek, kde se to hemží nadpřirozenými bytostmi a čaruje se ostošest, existují i pohádky, ve kterých se nevyskytují pohádkové obl…
více informací
Dostupnostdo týdne
Běžná cena499 Kč - SLEVA 10%
Cena s DPH
449
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelSlovart
ISBN9788073919078
EAN9788073919078
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.56 Kg
Rozměr221 x 286 mm
Vazbavázaná
Počet stran256

Bližší informace o knize "Chytré pohádky pro malé rozumbrady"

Kromě fantastických pohádek, kde se to hemží nadpřirozenými bytostmi a čaruje se ostošest, existují i pohádky, ve kterých se nevyskytují pohádkové obludy, kde nevítězí mocné kouzlo či hrubá síla, ale navrch má rozum, moudrost a vtip. Hrdiny chytrých pohádek bývají lidé zdánlivě obyčejní, kteří se v životních zkouškách téměř vždy osvědčí jako lidé naopak neobyčejní, moudří a stateční. Chytré pohádky pro malé rozumbrady, autor Jiří Žáček, Adlof Born.


Anotace knihy " Chytré pohádky pro malé rozumbrady, autor Jiří Žáček, Adlof Born"

Posilují naše sebevědomí a připomínají nám, že k vítězství nad lží a nelidskostí nepotřebujeme čaromocný meč ani pohádkového dědečka, stačí mít kuráž, bystrý rozum a dobré srdce. Není to sympatický vzkaz dávných pohádkářů dnešním rozumbradům a rozumbradkám? Kniha chytrých pohádek plných humorných situací a vtipných nápadů je třetí ze série velkých pohádkových sbírek v převyprávění Jiřího Žáčka a s ilustracemi Adolfa Borna..
Slovart


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz