Bratři bagři

Autor
InformaceČesky, 2012
PopisRoztomilé příběhy tří mluvících bagrů jsou určené pro každého kluka nebo holku, kteří se na procházce alespoň jednou zastavili u pracujícího rypadla.
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
249
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelAlbatros Media
ISBN978-80-7388-603-5
EAN9788073886035
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.40 Kg
Rozměr215 × 242 mm
Vazbavázaná
Počet stran56

Bližší informace o knize "Bratři bagři"

Roztomilé příběhy tří mluvících bagrů jsou určené pro každého kluka nebo holku, kteří se na procházce alespoň jednou zastavili u pracujícího rypadla. Bratři bagři, autor Lukáš Urbánek, Jiří Macoun.


Anotace knihy " Bratři bagři, autor Lukáš Urbánek, Jiří Macoun"

V Okrajové ulici v městě pod kopcem stojí malá dílna s vysokým komínem. Koupil ji docela nedávno mladý konstruktér. Jakmile se stal právoplatným majitelem průmyslové nemovitosti, vylezl na žebřík a z nápisu TOVÁRNA nad vjezdem odšrouboval nejprve T, pak O a nakonec i V. S omšelou výrobnou měl velké plány. Sejmutá písmena vzápětí nahradil jinými a dokonce jedno přidal navíc.U montéra na žebříku se cestou do ústavu zastavil bankovní úředník v tmavém obleku. Pozvedl hlavu vzhůru a přeslabikoval nahlas nový název provozu: "BAGRÁRNA. Tomu slovu nerozumím," vrtěl udiveně hlavou. "Co se tu bude vyrábět?" vyzvídal. "No přece rypadla a jiné stroje, jak z nápisu snadno pochopí i malé dítě," odpověděl konstruktér.
A tak se začal psát příběh tří bagrů - MURa, SURa a VURa - a jejich dobrodružství. Texty doplňují ilustrace Lukáše Urbánka..
Albatros Media

Listování v knize: Bratři bagři

Ukázková kapitola [pdf; 0,4 MB]

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz