Bitva o diamant

Autor
InformaceČesky, 2022
PopisSportovně-dobrodružný román pro kluky a holky. Luke je jedenáctiletý kluk, který nadevše miluje baseball. Hraje dobře, klade si vysoké cíle a ve svém …
více informací
Dostupnostskladem
Doporučená cena 395 Kč - SLEVA
Cena s DPH
356
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelLabyrint
ISBN978-80-86803-75-3
EAN9788086803753
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.73 Kg
Rozměr175x245 mm
Vazbavázaná
Počet stran224

Bližší informace o knize "Bitva o diamant"

Sportovně-dobrodružný román pro kluky a holky. Luke je jedenáctiletý kluk, který nadevše miluje baseball. Hraje dobře, klade si vysoké cíle a ve svém vesnickém týmu je jeden z nejlepších. Bydlí však v americké divočině, daleko od měst a opravdových klubů, kde by se mohl svým velkým snům více přiblížit. Bitva o diamant, autor Bára Dočkalová.


Anotace knihy " Bitva o diamant, autor Bára Dočkalová"

Sportovně-dobrodružný román pro kluky a holky. Luke je jedenáctiletý kluk, který nadevše miluje baseball. Hraje dobře, klade si vysoké cíle a ve svém vesnickém týmu je jeden z nejlepších. Bydlí však v americké divočině, daleko od měst a opravdových klubů, kde by se mohl svým velkým snům více přiblížit. Jednoho dne mu náhoda přivede do cesty slavného profesionálního hráče. Setkání spustí lavinu událostí, které obrátí život naruby nejen Lukovi, ale i ostatním dětem v okolí, a postupně přináší nečekané následky. Pokud chce Luke situaci zachránit, zbývá jediná možnost – vydat se na nepřátelské území a pokusit se navázat kontakt s těmi, které dosud nenáviděl.

Barevné ilustrace Jindřich Janíček..
Labyrint


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz