Atlas opravdovských příšer / Bestiář evoluce živoč

Autor
InformaceČesky, 2019
PopisOriginální ilustrovaný atlas přináší dobrodružné putování po všech živočišných druzích obývajících naší planetu od dávnověku až po současnost. Osvětlu…
více informací
Dostupnostskladem
Doporučená cena 495 Kč - SLEVA
Cena s DPH
390
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelLabyrint
ISBN978-80-86803-60-9
EAN9788086803609
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.63 Kg
Rozměr225 x 300 mm
Vazbavázaná
Počet stran304

Bližší informace o knize "Atlas opravdovských příšer / Bestiář evoluce živoč"

Originální ilustrovaný atlas přináší dobrodružné putování po všech živočišných druzích obývajících naší planetu od dávnověku až po současnost. Osvětluje příbuzenské vztahy mezi jednotlivými živočichy a celkový evoluční vývoj. Kniha vás provede všemi formami života a představí 580 živočichů — od Acantherpesta po žraloka. Atlas opravdovských příšer / Bestiář evoluce živoč, autor Barbora Müllerová.


Anotace knihy " Atlas opravdovských příšer / Bestiář evoluce živoč, autor Barbora Müllerová"

Potkáte nejenom dinosaury, ale také fascinující (po)tvory, o jejichž existenci jste dosud neslyšeli. Seznámíte se například s pancířnatými rybami dlouhými jako dodávka, ohromnými dravými ptáky, s rohatými dinoceráty a brontotérii, gigantickými prvohorními obojživelníky i s létajícími plazy.
Barbora Müllerová (1991) vystudovala grafický design na Fakultě umění a designu v Ústí nad Labem a absolvovala stáž v ateliéru knižní tvorby na Burg Giebichenstein Kunsthochschule v německém Halle. V současné době pracuje jako učitelka kresby a malby na International School of Music and Fine Arts Prague a studuje doktorské studium v oboru vizuální komunikace na FUD UJEP. Ve volném čase vydává časopis FŮD věnovaný současné ilustraci..
Labyrint


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz