Atlas opravdovských příšer / Bestiář evoluce živoč

Sleva 21%
Autor
InformaceČesky, 2019
PopisOriginální ilustrovaný atlas přináší dobrodružné putování po všech živočišných druzích obývajících naší planetu od dávnověku až po současnost. Osvětlu…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena495 Kč - SLEVA 21%
Cena s DPH
390
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelLabyrint
ISBN978-80-86803-60-9
EAN9788086803609
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.63 Kg
Rozměr225 x 300 mm
Vazbavázaná
Počet stran304

Bližší informace o knize "Atlas opravdovských příšer / Bestiář evoluce živoč"

Originální ilustrovaný atlas přináší dobrodružné putování po všech živočišných druzích obývajících naší planetu od dávnověku až po současnost. Osvětluje příbuzenské vztahy mezi jednotlivými živočichy a celkový evoluční vývoj. Kniha vás provede všemi formami života a představí 580 živočichů — od Acantherpesta po žraloka. Atlas opravdovských příšer / Bestiář evoluce živoč, autor Barbora Müllerová.


Anotace knihy " Atlas opravdovských příšer / Bestiář evoluce živoč, autor Barbora Müllerová"

Potkáte nejenom dinosaury, ale také fascinující (po)tvory, o jejichž existenci jste dosud neslyšeli. Seznámíte se například s pancířnatými rybami dlouhými jako dodávka, ohromnými dravými ptáky, s rohatými dinoceráty a brontotérii, gigantickými prvohorními obojživelníky i s létajícími plazy.
Barbora Müllerová (1991) vystudovala grafický design na Fakultě umění a designu v Ústí nad Labem a absolvovala stáž v ateliéru knižní tvorby na Burg Giebichenstein Kunsthochschule v německém Halle. V současné době pracuje jako učitelka kresby a malby na International School of Music and Fine Arts Prague a studuje doktorské studium v oboru vizuální komunikace na FUD UJEP. Ve volném čase vydává časopis FŮD věnovaný současné ilustraci..
Labyrint


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz