Anička, mluvící potok a další chovanci ústavu paní Majerové

Autor: Česky2019Meander

Příběh knihy Anička, mluvící potok a další chovanci ústavu paní Majerové se odehrává v současnosti ve starém černošickém domě, o němž je známo, že v letech 1913–1920 sloužil jako sirotčinec. Dávná historie ožívá v záhadné postavě paní Majerové, která prochází domem a zahradou a ujímá se jejich obyvatel stejně jako před sto lety malých chovanců svého ústavu.

358 
včetně dph
do týdne

Doporučená cena 398 Kč - SLEVA

Název: Anička, mluvící potok a další chovanci ústavu paní Majerové  ISBN: 9788075580689  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788075580689  Hmotnost: 0.69 kg  Vazba: vázaná  Počet stran: 160  Rozměr: 250 x 200 mm  Nakladatel: Meander
  • Doprava od 95 Kč
  • Výdejní místa od 69 Kč
  • Osobní odběr ZDARMA
  • Doprava ZDARMA od 2500 Kč
informace ke knize

Detail knihy ~ Anička, mluvící potok a další chovanci ústavu paní Majerové, Koťátko, Petr

To se stane i Aničce, šestiměsíční holčičce, jejíž rodiče dům dnes vlastní, i jejich dvěma pejskům a želvímu mládenci. Všichni jsou vtaženi do každodenního chodu ústavu, a tím i do víru událostí, v nichž jim nezbývá než mluvit lidskou řečí a čelit nástrahám a hrozbám doléhajícím na dům z minulosti. Zároveň ale žijí své běžné životy nemluvněte a domácích zvířat – děje tak probíhají ve dvou světech najednou, současně se míjejí i prostupují. Hororový příběh významného českého spisovatele a filozofa Petra Koťátka doplňují veršované pasáže, nechybí ani základní reálie týkající se dějiště příběhu doprovázené fotografiemi, to vše prostoupeno křehkými ilustracemi autorovy dcery, oceňované výtvarnice Evy Koťátkové.

Anička, mluvící potok a další chovanci ústavu paní Majerové