Alenka pro nejmenší

Sleva 13%
Autor
InformaceČesky, 2019
PopisExistují mimořádné tituly, které byly, jsou a budou, dokud budou existovat knihy a jejich čtenáři.
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena345 Kč - SLEVA 13%
Cena s DPH
299
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelB&P Publishing
ISBN978-80-7485-196-4
EAN9788074851964
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.84 Kg
Rozměr140 x 210 mm
Vazbavázaná
Počet stran72

Bližší informace o knize "Alenka pro nejmenší"

Existují mimořádné tituly, které byly, jsou a budou, dokud budou existovat knihy a jejich čtenáři. Alenka pro nejmenší, autor Lewis Carroll.


Anotace knihy " Alenka pro nejmenší, autor Lewis Carroll"

Jedním z nich je i Alenka v říši divů Lewise Carrolla, která se již dočkala celé řady zpracování a adaptací pro větší i menší čtenáře. A přitom až nyní vychází v češtině upravená verze pro děti ve věku 0-5 let z rukou toho nejpovolanějšího, Lewise Carrolla. Jeho Alenka pro nejmenší vyšla v roce 1889 a Carroll v ní prokázal obrovský cit pro fantazii dětí, které jsou ve věku, kdy sice zatím samy neumí číst, ale jsou pozornými a dychtivými posluchači příběhů, prostřednictvím kterých se postupně utváří jejich vztah ke čtení.

Kniha je k předčítání uzpůsobena a vypravěč je po celou dobu v úzkém kontaktu s dětskými posluchači, odvolává se na bohaté ilustrace a rozvíjí dětskou představivost. Pouť Alenky po podivném kraji zázraků tak dostává srozumitelnou podobu a je pro děti klíčovou pozvánkou do světa četby a knih. – Do světa za hranicí každodennosti a všedních zážitků, který se může v lecčem podobat Alenčině říši divů..
B&P Publishing


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz