Čestmír Suška

Autor
InformaceČesky, 2012
PopisVelká monografie sochaře Čestmíra Sušky postupně uvádí jednotlivé etapy celého jeho dosavadního díla – od výtvarných a studijních počátků, přes studiu…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
1 990
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelGallery
ISBN80-86990-82-8
EAN9788086990828
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost2.10 Kg
Rozměr300 x 250 mm
Vazbapevná vazba s přebalem
Počet stran312

Bližší informace o knize "Čestmír Suška"

Velká monografie sochaře Čestmíra Sušky postupně uvádí jednotlivé etapy celého jeho dosavadního díla – od výtvarných a studijních počátků, přes studium na Akademii výtvarných umění v Praze a členství ve skupině Tvrdohlaví, tvůrčí pobyty v USA a založení vlastního sochařského studia Bubec. Čestmír Suška, autor Petr Wittlich (ed.).


Anotace knihy " Čestmír Suška, autor Petr Wittlich (ed.)"

Zvlášť zvýrazněno je zatím poslední období Suškovy tvorby, které je ve znamení monumentálních svařovaných skulptur, přetvářejících dosloužilé cisterny a podobné industriální objekty. Vedle čistě výtvarné tvorby jsou zmiňovány i jeho aktivity na poli divadla a filmu, kde se prezentuje jako scénárista, scénický a filmový výtvarník, herec a režisér (Výtvarné divadlo Kolotoč, film Pražská pětka). Editor: Jan Dvořák, texty: Jiří Olič, Čestmír Suška, David Vávra a Jan Dvořák. Česky, anglické resumé. Grafická úprava: Jan Zachariáš (Atelieur Půda)..
Gallery


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz