Čestmír Suška

Autor: Česky2012Gallery

Velká monografie sochaře Čestmíra Sušky postupně uvádí jednotlivé etapy celého jeho dosavadního díla – od výtvarných a studijních počátků, přes studium na Akademii výtvarných umění v Praze a členství ve skupině Tvrdohlaví, tvůrčí pobyty v USA a založení vlastního sochařského studia Bubec.

1 990 
včetně dph
skladem
Název: Čestmír Suška  ISBN: 80-86990-82-8  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788086990828  Hmotnost: 2.10 kg  Vazba: pevná vazba s přebalem  Počet stran: 312  Rozměr: 300 x 250 mm  Nakladatel: Gallery
  • Doprava od 95 Kč
  • Výdejní místa od 69 Kč
  • Osobní odběr ZDARMA
  • Doprava ZDARMA od 2500 Kč
informace ke knize

Detail knihy ~ Čestmír Suška, Petr Wittlich (ed.)

Zvlášť zvýrazněno je zatím poslední období Suškovy tvorby, které je ve znamení monumentálních svařovaných skulptur, přetvářejících dosloužilé cisterny a podobné industriální objekty. Vedle čistě výtvarné tvorby jsou zmiňovány i jeho aktivity na poli divadla a filmu, kde se prezentuje jako scénárista, scénický a filmový výtvarník, herec a režisér (Výtvarné divadlo Kolotoč, film Pražská pětka). Editor: Jan Dvořák, texty: Jiří Olič, Čestmír Suška, David Vávra a Jan Dvořák. Česky, anglické resumé. Grafická úprava: Jan Zachariáš (Atelieur Půda).

Čestmír Suška