Zdeněk Trs: Popelavý svit / Earthshine

Autor
InformaceČesky, 2019
PopisZdeněk Trs tentokrát soustředí svou pozornost na abstraktum všech abstrakt – kosmos. Opírá se přitom o přísnou geometrickou konstrukci, reprezentující…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
495
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelTrafo Gallery
ISBN9788090741836
EAN9788090741836
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.90 Kg
Rozměr240x310 mm
Vazbavázaná
Počet stran159

Bližší informace o knize "Zdeněk Trs: Popelavý svit / Earthshine"

Zdeněk Trs tentokrát soustředí svou pozornost na abstraktum všech abstrakt – kosmos. Opírá se přitom o přísnou geometrickou konstrukci, reprezentující základní matematické a fyzikální poměry mezi jednotlivými entitami Zdeněk Trs: Popelavý svit / Earthshine, autor Barbora Kundračíková, Kenneth G. Hay, Miroslav Petříček, Zdeněk Trs.


Anotace knihy " Zdeněk Trs: Popelavý svit / Earthshine, autor Barbora Kundračíková, Kenneth G. Hay, Miroslav Petříček, Zdeněk Trs"

. Bez toho by se jednalo o neřešitelný problém, pouhou nahodilou spleť vztahů a proměnných, chaos exprese a sebeprojekce. Takto také kosmos dostává svému jménu – je ve své celistvosti krásným, zůstává však přitom všem bytostně lidským. Je to nakonec obraz, malba, s čím máme co do činění, nejvyšší projev lidské kreativity – a zároveň doklad její křehkosti..
Trafo Gallery

Obsah knihy: Zdeněk Trs: Popelavý svit / Earthshine

Zdeněk Trs: Popelavý svit / Earthshine - examplesZdeněk Trs: Popelavý svit / Earthshine - examplesZdeněk Trs: Popelavý svit / Earthshine - examplesZdeněk Trs: Popelavý svit / Earthshine - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz