The Reunion of Poetry and Philosophy – katalog

Autor
InformaceČesky, 2018
PopisKatalog k výstavě, jež představuje dvojici čínských umělců, Zhang Xiaoganga a Wang Guangyia, kteří jsou dnes součástí světové umělecké scény. Začínali…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
990
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelGalerie hlavního města Prahy
ISBN978-80-7010-134-6
EAN9788070101346
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.90 Kg
Rozměr225x270 mm
Vazbabrožovaná

Bližší informace o knize "The Reunion of Poetry and Philosophy – katalog"

Katalog k výstavě, jež představuje dvojici čínských umělců, Zhang Xiaoganga a Wang Guangyia, kteří jsou dnes součástí světové umělecké scény. Začínali v 80. letech 20. století, kdy se v neoficiálních kruzích rodilo nezávislé čínské umění v několika epicentrech podpořené kusými informacemi z málo dostupných materiálů o západním umění. design by Zuzana Lednická (Studio Najbrt) The Reunion of Poetry and Philosophy – katalog, autor Lü Peng.


Anotace knihy " The Reunion of Poetry and Philosophy – katalog, autor Lü Peng"

Lü Peng, který je autorem syntetické práce o současném čínském umění a teoretikem hned několika generací čínských tvůrců, připravuje tuto výstavu jako konfrontaci dvou linií charakterizujících tamní vývoj výtvarného myšlení. Jedna z nich čerpá z poetických a literárních zdrojů a druhá převážně z filozofických a společensko-kritických tezí. V díle obou vystavujících budou tyto linie reprezentovány aktuální tvorbou, která vznikla z nemalé části z inspirace duchovní atmosférou Prahy..
Galerie hlavního města Prahy


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz