Odstup a jsi blíž -Tomáš Císařovský/ He Jinwei

Sleva 8%
Autor
InformaceČesky, 2013
PopisPublikace ke společné výstavě obrazů He Jinweie (*1967) a Tomáše Císařovského (*1962) . Ta je založena na pokusu konfrontovat především českého divák…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena299 Kč - SLEVA 8%
Cena s DPH
275
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelMoravská Galerie
ISBN80-7027-261-9
EAN9788070272619
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.13 Kg
Rozměr190 × 240 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran60

Bližší informace o knize "Odstup a jsi blíž -Tomáš Císařovský/ He Jinwei"

Publikace ke společné výstavě obrazů He Jinweie (*1967) a Tomáše Císařovského (*1962) . Ta je založena na pokusu konfrontovat především českého diváka se současným malířstvím jako účinným médiem reflexe stavu společnosti. Umělci sice působí v geograficky a kulturně velmi vzdálených místech, nicméně jejich dílo spojuje intenzivní promýšlení proměn, jimiž prochází konkrétní společnost, a hodnot, o které se lidé mohou opřít či které jim mizí před očima. Odstup a jsi blíž -Tomáš Císařovský/ He Jinwei, autor Marek Pokorný, Zhao Li.


Anotace knihy " Odstup a jsi blíž -Tomáš Císařovský/ He Jinwei, autor Marek Pokorný, Zhao Li"

K výstavě Odstup, a jsi blíž. He Jinwei a Tomáš Císařovský, která byla ke zhlédnutí v Uměleckoprůmyslovém muzeu MG od 19/4 do 28/7/2013, vyšla také doprovodná publikace. Jedná se o dva katalogy, každý věnovaný jednomu autorovi zastoupenému na výstavě. Publikaci můžete pořídit v e-shopu MG a v galerijních prodejnách MG. Cena 230 Kč.

Společná výstava obrazů He Jinweie (*1967) a Tomáše Císařovského (*1962) je pokusem konfrontovat především českého diváka se současným malířstvím jako účinným médiem reflexe stavu společnosti. Umělci sice působí v geograficky a kulturně velmi vzdálených místech, nicméně jejich dílo spojuje intenzivní promýšlení proměn, jimiž prochází konkrétní společnost, a hodnot, o které se lidé mohou opřít či které jim mizí před očima..
Moravská Galerie

Obsah knihy: Odstup a jsi blíž -Tomáš Císařovský/ He Jinwei

Odstup a jsi blíž -Tomáš Císařovský/ He Jinwei - examplesOdstup a jsi blíž -Tomáš Císařovský/ He Jinwei - examplesOdstup a jsi blíž -Tomáš Císařovský/ He Jinwei - examplesOdstup a jsi blíž -Tomáš Císařovský/ He Jinwei - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz