OCH! Olgoj Chorchoj: Logika emoce

Autor
InformaceČesky, 2016
PopisDesignéři a architekti Michal Froněk a Jan Němeček založili společné studio - nazvané Olgoj Chorchoj - v roce 1990. Od roku 2000 jsou vedoucími Atelié…
více informací
Dostupnostdo týdne
Cena s DPH
990
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelMoravská Galerie
ISBN9788070273012
EAN9788070273012
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.65 Kg
Rozměr206 x 263 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran256

Bližší informace o knize "OCH! Olgoj Chorchoj: Logika emoce"

Designéři a architekti Michal Froněk a Jan Němeček založili společné studio - nazvané Olgoj Chorchoj - v roce 1990. Od roku 2000 jsou vedoucími Ateliéru produktového designu na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. V českém i globálním kontextu Olgoj Chorchoj patří ke špičce ve svém oboru. OCH! Olgoj Chorchoj: Logika emoce, autor Lada Hubatová-Vacková, Rostislav Koryčánek.


Anotace knihy " OCH! Olgoj Chorchoj: Logika emoce, autor Lada Hubatová-Vacková, Rostislav Koryčánek"

Kniha představuje profesní dráhu Olgoj Chorchoj v oblasti designu, architektury, výstavnictví formou autorských esejů a kompletním soupisem jejich dosavadních realizací.

Produkce Olgoj Chorchoj mezi lety 1990-2016 je symptomatická pro představení širšího rámce postkomunistické transformace (v oblasti designérské praxe, uměleckého školního vzdělávání, tovární výroby a restartu kapitalistického tržního hospodářství). V rovině dějin a teorie designu je aktivita Olgoj Chorchoj pozoruhodná počáteční inklinací k emotivnímu postmodernismu a pozdějším příklonem ke strohým, logickým principům neomodernismu.
Publikace vychází u příležitosti retrospektivní výstavy konané v Uměleckoprůmyslovém muzeu Moravské galerie v Brně..
Moravská Galerie

Obsah knihy: OCH! Olgoj Chorchoj: Logika emoce

OCH! Olgoj Chorchoj: Logika emoce - examplesOCH! Olgoj Chorchoj: Logika emoce - examplesOCH! Olgoj Chorchoj: Logika emoce - examplesOCH! Olgoj Chorchoj: Logika emoce - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz