Lucie Koldová - Lightness

Autor
InformaceČesky, 2022
PopisObjekty navržené designérkou Lucií Koldovou jsou víc než to, co vidíme. Jsou formálně přesné, objevitelské, neusilují o módnost, ačkoli některé vzbudi…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
650
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelMoravská Galerie
ISBN9788070273470
EAN9788070273470
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.70 Kg
Rozměr220x297 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran104

Bližší informace o knize "Lucie Koldová - Lightness"

Objekty navržené designérkou Lucií Koldovou jsou víc než to, co vidíme. Jsou formálně přesné, objevitelské, neusilují o módnost, ačkoli některé vzbudily takový ohlas, že inspirovaly další autory k podobným tvarům a materiálovým kombinacím. Podnítily zrození trendu. Lucie Koldová - Lightness, autor M. Kádnerová.


Anotace knihy " Lucie Koldová - Lightness, autor M. Kádnerová"

Nesou v sobě totiž ještě něco prostým okem neviditelného – obsah, který vzbuzuje sympatie, okouzlení. Takovou působivost lze připodobnit k renesančnímu pojmu sprezzatura, který poprvé použil Baldassare Castiglione v popisu dokonalého dvořana. (...)

Lucie Koldová autorsky vyrostla na základech, které mají kořeny v 90. letech 20. století, kdy při Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze dospěla první polistopadová generace českých průmyslových designérů..
Moravská Galerie

Obsah knihy: Lucie Koldová - Lightness

Lucie Koldová - Lightness - examplesLucie Koldová - Lightness - examplesLucie Koldová - Lightness - examplesLucie Koldová - Lightness - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz