Konec zlatých časů. Gustav Klimt, Egon Schiele a vídeňská moderna ze sbírek Národní galerie v Praze

Autor
InformaceČesky, 2018
PopisGustav Klimt, Egon Schiele a vídeňská moderna ze sbírek Národní galerie v Praze. Katalog k výstavě v Národní galerii, 24.04.2018 - 15.07.2018
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelNárodní galerie v Praze
ISBN9788070356845
EAN9788070356845
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.40 Kg
Rozměr210x260 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran104

Bližší informace o knize "Konec zlatých časů. Gustav Klimt, Egon Schiele a vídeňská moderna ze sbírek Národní galerie v Praze"

Gustav Klimt, Egon Schiele a vídeňská moderna ze sbírek Národní galerie v Praze. Katalog k výstavě v Národní galerii, 24.04.2018 - 15.07.2018 Konec zlatých časů. Gustav Klimt, Egon Schiele a vídeňská moderna ze sbírek Národní galerie v Praze, autor Veronika Hulíková (eds.).


Anotace knihy " Konec zlatých časů. Gustav Klimt, Egon Schiele a vídeňská moderna ze sbírek Národní galerie v Praze, autor Veronika Hulíková (eds.)"

Kniha, která vychází u příležitosti stého výročí úmrtí dvou významných osobností umění přelomu 19. a 20. století ? Gustava Klimta a Egona Schieleho, představuje zásadní práce obou umělců uložené ve sbírkách Národní galerie v Praze a historii akvizic jejich jednotlivých děl. Nově je také zasazuje do kontextu tvorby jejich známých i dnes zapomenutých současníků a následovníků z vídeňské umělecké scény: Josefa Hoffmanna, Emila Orlika, Alfreda Kubina, Carla Otto Czeschky, Richarda Teschnera, Oskara Kokoschky a Maxe Oppenheimera.

česko-anglicky.
Národní galerie v Praze

Obsah knihy: Konec zlatých časů. Gustav Klimt, Egon Schiele a vídeňská moderna ze sbírek Národní galerie v Praze

Konec zlatých časů. Gustav Klimt, Egon Schiele a vídeňská moderna ze sbírek Národní galerie v Praze - examplesKonec zlatých časů. Gustav Klimt, Egon Schiele a vídeňská moderna ze sbírek Národní galerie v Praze - examplesKonec zlatých časů. Gustav Klimt, Egon Schiele a vídeňská moderna ze sbírek Národní galerie v Praze - examplesKonec zlatých časů. Gustav Klimt, Egon Schiele a vídeňská moderna ze sbírek Národní galerie v Praze - examplesKonec zlatých časů. Gustav Klimt, Egon Schiele a vídeňská moderna ze sbírek Národní galerie v Praze - examplesKonec zlatých časů. Gustav Klimt, Egon Schiele a vídeňská moderna ze sbírek Národní galerie v Praze - examples

Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení