Khhhhhhh - Slavs and Tatars

Autor: Česky2012Moravská Galerie

lavs and Tatars (Slované a Tataři) mají tu čest představit v Moravské galerii v Brně u příležitosti Bienále Brno 2012 projekt Khhhhhhh. Jde o přehodnocení pedagogiky, pokroku a modernosti přes perspektivu jediného fonému - kh. Tento foném, který je pro velkou část obyvatel západní hemisféry obtížně vyslovitelný či rovnou nevyslovitelný, nabízí hluboký vhled do jazyka nejen z pohledu evolučního rozhraní, ale i metafyzického.

105 
včetně dph
skladem

Doporučená cena 150 Kč - SLEVA

Název: Khhhhhhh - Slavs and Tatars  ISBN: 88-6749-009-7  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788867490097  Hmotnost: 0.31 kg  Vazba: měkká  Počet stran: 64  Rozměr: 305x230 mm  Nakladatel: Moravská Galerie
  • Doprava od 95 Kč
  • Výdejní místa od 69 Kč
  • Osobní odběr ZDARMA
  • Doprava ZDARMA od 2500 Kč
informace ke knize

Detail knihy ~ Khhhhhhh - Slavs and Tatars, Slavs and Tatars, Mara Goldwyn (ed.)

Slavs and Tatars se prostřednictvím tohoto poměrně nelibozvučného hrdelního zvuku pokoušejí resuscitovat posvátný charakter jazyka, počínaje čtením posvátných textů až po rituál tištěného slova. Jde o přístup stejně tak emocionální jako analytický, zahrnující výzkum i původní tvorbu: Khhhhhhh zkoumá trnité stezky poznání v konfrontaci s moudrostí, okamžitost ústního sdělení oproti odtažitosti psaného slova i doktrínu versus pedagogiku v srdci kolektivní praxe a výzkumu.
česky, anglicky

Khhhhhhh - Slavs and Tatars