Jaroslav Kozlowski - Objekty a instalace/ Objects and Installations

Autor
InformaceČesky, 2000
PopisKatalog k výstavě : Dům umění města Brna 1.3. – 16.4.2000
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelDům umění města Brna
ISBN80-7009-118-5
EAN9788070091185
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.59 Kg
Rozměr290x230 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran183

Bližší informace o knize "Jaroslav Kozlowski - Objekty a instalace/ Objects and Installations"

Katalog k výstavě : Dům umění města Brna 1.3. – 16.4.2000 Jaroslav Kozlowski - Objekty a instalace/ Objects and Installations, autor kolektiv autorů.


Anotace knihy " Jaroslav Kozlowski - Objekty a instalace/ Objects and Installations, autor kolektiv autorů"

Jaroslav Kozlowski je jednou z nejvýraznějších osobností současné polské výtvarné scény. Jeho zásluhou se v sedmdesátých letech stala Poznaň střediskem současného evropského umění. Českému a moravskému publiku se představuje jako konceptuální umělec, který nelpí na minimalistické konceptuální skice, nýbrž hledá adekvátní výtvarné prostředky k vyjádření svých představ a myšlenek. Věren dadaistickému výtvarnému přístupu, že pravidla výtvarné hry vznikají během tvůrčího procesu jako kladení stále nových otázek, určuje obsah i formu výtvarného díla v průběhu výtvarného procesu stále znovu a opětovně tak pátrá po jejich smyslu..
Dům umění města Brna

Obsah knihy: Jaroslav Kozlowski - Objekty a instalace/ Objects and Installations

Jaroslav Kozlowski - Objekty a instalace/ Objects and Installations - examplesJaroslav Kozlowski - Objekty a instalace/ Objects and Installations - examplesJaroslav Kozlowski - Objekty a instalace/ Objects and Installations - examples

Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení