Double Fantasy - Jan Jedlička, Michal Šeba, Beate Gütschow

Sleva 7%
Autor
InformaceČesky, 2010
PopisKatalog výstavy Double Fantasy zkoumá vztah mezi představou ideální krajiny, vycházející z krajinomalby 17. a 18. století a jejím použitím v současné …
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena420 Kč - SLEVA 7%
Cena s DPH
390
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelKant
ISBN978-80-7437-023-6
EAN9788074370236
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.33 Kg
Rozměr180x240 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran57

Bližší informace o knize "Double Fantasy - Jan Jedlička, Michal Šeba, Beate Gütschow"

Katalog výstavy Double Fantasy zkoumá vztah mezi představou ideální krajiny, vycházející z krajinomalby 17. a 18. století a jejím použitím v současné fotografii česky, anglicky Double Fantasy - Jan Jedlička, Michal Šeba, Beate Gütschow, autor Petr Nedoma, Marie Rakušanová.


Anotace knihy " Double Fantasy - Jan Jedlička, Michal Šeba, Beate Gütschow, autor Petr Nedoma, Marie Rakušanová"

Beate Gütschow vytváří montáží z velkého počtu snímků digitalizované kompozice, které jsou na první pohled stejně skutečné jako obrazy Clauda Lorraina či Nicolase Poussina.

Jan Jedlička zachycuje na klasických černobílých fotografiích téměř hmatatelnou přítomnost krajiny toskánské oblasti Maremma v prolínání různých časových období.

Velkoformátové noční scenérie Michala Šeby krajinné výjevy znejasňují a nabízejí divákovi možnost vlastní představivosti přesně v duchu romantické tradice vidění.

Bohatě ilustrovaný katalog doprovází text autora koncepce a kurátora výstavy Petra Nedomy a rozsáhlá studie Marie Rakušanové “Ideální krajiny v archivu paměti”..
Kant

Obsah knihy: Double Fantasy - Jan Jedlička, Michal Šeba, Beate Gütschow

Double Fantasy - Jan Jedlička, Michal Šeba, Beate Gütschow - examplesDouble Fantasy - Jan Jedlička, Michal Šeba, Beate Gütschow - examplesDouble Fantasy - Jan Jedlička, Michal Šeba, Beate Gütschow - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz