Bubble Tea. Art of Taiwan and Its Contemporary Mutations

Autor
InformaceAnglicky, 2008
PopisKatalog k výstavě Bubble Tea - Podoby současného umění z Zchaj-wanu, konane v Moravské galerii v roce 2008
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
295
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelMoravská Galerie
ISBN9789860134629
EAN9789860134629
JazykAnglicky
Rok vydání
Hmotnost0.30 Kg
Rozměr380x130 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran103

Bližší informace o knize "Bubble Tea. Art of Taiwan and Its Contemporary Mutations"

Katalog k výstavě Bubble Tea - Podoby současného umění z Zchaj-wanu, konane v Moravské galerii v roce 2008 Bubble Tea. Art of Taiwan and Its Contemporary Mutations, autor Tchajwanské národní muzeum umění.


Anotace knihy " Bubble Tea. Art of Taiwan and Its Contemporary Mutations, autor Tchajwanské národní muzeum umění"

Reprezentativní průřez současnou uměleckou scénou Tchaj-wanu představí projekt volně navazující na výstavu Flourish / Současné umění z Walesu. Moravská galerie v Brně tak pokračuje v mapování tvůrčího potenciálu oblastí, které z tradičního pohledu Evropana nebo Američana zdánlivě leží na okraji světové umělecké scény. Ve skutečnosti tyto "periferie" přinášejí mimořádně pozoruhodné umělecké výkony, jedinečně reflektující zkušenost střetu globálních trendů se specifickou tradicí, jedinečnými historickými, kulturními a politickými zkušenostmi. Řada velkých měst východní Asie hraje stále významnější úlohu při zprostředkování současného světového umění ? pravidelně se zde pořádají velké přehlídky a jejich význam na světovém trhu s uměním neustále roste. Velkou skupinovou výstavu současného tchajwanského umění, která představí i významné autory etablované na světové umělecké scéně, připravuje Moravská galerie v Brně ve spolupráci s Tchajwanským národním muzeem umění v Taichungu a s Taipejským hospodářským a kulturním centrem v Praze..
Moravská Galerie

Obsah knihy: Bubble Tea. Art of Taiwan and Its Contemporary Mutations

Bubble Tea. Art of Taiwan and Its Contemporary Mutations - examplesBubble Tea. Art of Taiwan and Its Contemporary Mutations - examplesBubble Tea. Art of Taiwan and Its Contemporary Mutations - examplesBubble Tea. Art of Taiwan and Its Contemporary Mutations - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz