Arcivévoda Ferdinand II. Habsburský /průvodce

Autor
InformaceČesky, 2017
PopisPrůvodce stejnojmennou výstavou se ve stručné formě zabývá zásadními tématy spjatými s životním osudem, politickou a společenskou rolí arcivévody Ferd…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelNárodní galerie v Praze
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.90 Kg
Rozměr211 x 300 mm
Vazbavázaná
Počet stran56

Bližší informace o knize "Arcivévoda Ferdinand II. Habsburský /průvodce"

Průvodce stejnojmennou výstavou se ve stručné formě zabývá zásadními tématy spjatými s životním osudem, politickou a společenskou rolí arcivévody Ferdinanda Habsburského a jeho stavebními aktivitami během pobytu v Čechách i později v Tyrolsku Arcivévoda Ferdinand II. Habsburský /průvodce, autor Blanka Kubíková–Sylva Dobalová–Jaroslava Hausenblasová (eds.).


Anotace knihy " Arcivévoda Ferdinand II. Habsburský /průvodce, autor Blanka Kubíková–Sylva Dobalová–Jaroslava Hausenblasová (eds.)"

Pozornost je také zaměřena na jeho vztahy s učenci, umělci a uměleckými agenty a rovněž je reflektován význam arcivévodových uměleckých a knižních sbírek. Upozorňuje na vybrané exponáty výstavy, která vznikla v odborné spolupráci Národní galerie v Praze s Kunsthistorisches Museum ve Vídni, zámkem Ambras v Innsbrucku a Ústavem dějin umění Akademie věd České republiky.
Národní galerie v Praze


Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení