Vnitřní okruh v současné české fotografii

Autor
InformaceČesky, 2013
PopisPřirozená snaha vymezit se vůči předchozí generaci, která část svého života prožila v prudérních a pokryteckých časech komunistického režimu a většino…
více informací
Dostupnostskladem
Doporučená cena 1 050 Kč - SLEVA
Cena s DPH
890
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelKant
ISBN80-7437-099-1
EAN9788074370991
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.89 Kg
Rozměr240 × 280 mm
Vazbavázaná
Počet stran190

Bližší informace o knize "Vnitřní okruh v současné české fotografii"

Přirozená snaha vymezit se vůči předchozí generaci, která část svého života prožila v prudérních a pokryteckých časech komunistického režimu a většinou se neodvažovala se ve své tvorbě prozradit něco ze svých privátních sfér, hledání záchytných bodů uprostřed nejisté doby, bourání etických tabu, úsilí co nejlépe porozumět sám sobě i sílící ochota odhalit alespoň část ze svého soukromí přispívá k tomu, že se pomyslná hranice mezi osobním a veřejným prostorem neustále posunuje. Vnitřní okruh v současné české fotografii, autor Vladimír Birgus.


Anotace knihy " Vnitřní okruh v současné české fotografii, autor Vladimír Birgus"

Padesát zastoupených tvůrců představuje široké generační rozpětí, v němé figurují jak klasičtí fotografové, tak výtvarníci pracující s médiem fotografie, zavedení autoři s mezinárodním věhlasem i studenti a čerství absolventi mnoha uměleckých škol. Každý z nich ke svým vystaveným dílům napsal krátký autorský text, který může čtenářům pomoci vysvětlit okolnosti jejich vzniku.

…. Pavel Baňka, Veronika Šrek Bromová, Jiří David, Milena Dopitová, Jiří Hanke, Jolana Havelková, Libuše Jarcovjáková, Lenka Klodová, Zdeněk Lhoták, Pavel Mára, Dita Pepe, Ivan Pinkava, Václav Podestát, Jiří Šigut, Alexandra Vajd & Hynek Alt, Barbora & Radim Žůrkovi …..
Kant

Obsah knihy: Vnitřní okruh v současné české fotografii

Vnitřní okruh v současné české fotografii - examplesVnitřní okruh v současné české fotografii - examplesVnitřní okruh v současné české fotografii - examplesVnitřní okruh v současné české fotografii - examplesVnitřní okruh v současné české fotografii - examplesVnitřní okruh v současné české fotografii - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz