Tereza z Davle - Feminissimo

Autor
InformaceČesky, 2009
PopisŽeny Terezy z Davle jsou krásné, často pózují podobně jako na titulních stranách magazínů, ale přesto je to jinak. Titulní stránky to jsou, ale z dosl…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelSlovart
ISBN80-903133-2-3
EAN9788090313323
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.79 Kg
Rozměr282x255 mm
Vazbavázaná
Počet stran236

Bližší informace o knize "Tereza z Davle - Feminissimo"

Ženy Terezy z Davle jsou krásné, často pózují podobně jako na titulních stranách magazínů, ale přesto je to jinak. Titulní stránky to jsou, ale z doslechu, a na fotkách vždy stojí, leží či se svíjejí ženy přiznávající, že jsou "odněkud". Nikdy to nejsou modely prefabrikovaného snu, ale reálné ženy, které chtěly být zaznamenány... Tereza z Davle - Feminissimo, autor kolektiv autorů.


Anotace knihy " Tereza z Davle - Feminissimo, autor kolektiv autorů"

Fotografka Tereza z Davle se narodila se 26. 7. 1975 v Hořicích. Dětství a fotografické začátky prožila v Davli u Prahy, dnes žije v Kounicích u Českého Brodu. Studuje Vysokou školu obchodní v Praze.

Fotografování se věnuje od roku 1996, ve fotografii je autodidakt. Učí se z knih, od svých fotografických kolegů a především vlastní prací. Dokonalá technika není jejím cílem ani prostředkem vyjádření. Naopak, v nedokonalosti spatřuje větší kouzlo a možnost zachycení autentické atmosféry. Věnuje se figurální tvorbě, převážně černobílému portrétu a aktu. Fotografie pořizuje klasickou cestou, používá aparáty Pentax 6x7 a Canon, své snímky sama zvětšuje..
Slovart

Obsah knihy: Tereza z Davle - Feminissimo

Tereza z Davle - Feminissimo - examplesTereza z Davle - Feminissimo - examples

Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení