Naučte se fotografovat ženy: 1000 dokonalých póz

Autor
InformaceČesky, 2013
PopisVyčerpávající zdroj inspirace pro fotografování modelek.
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelZonerPress
ISBN978-80-7413-239-1
EAN9788074132391
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.30 Kg
Rozměr254 x 215 mm
Vazbavázaná
Počet stran320

Bližší informace o knize "Naučte se fotografovat ženy: 1000 dokonalých póz"

Vyčerpávající zdroj inspirace pro fotografování modelek. Naučte se fotografovat ženy: 1000 dokonalých póz, autor Pavel Vaida.
Anotace knihy " Naučte se fotografovat ženy: 1000 dokonalých póz, autor Pavel Vaida"

Jedinečná kniha přistupující k fotografování žen a ženské postavy velmi praktickým a názorným způsobem. Pokud jste si někdy po focení řekli, že fotografie je dobrá, jen jí něco chybí, problém mohl být například pouze v drobné změně úhlu záběru postavy, možná jste fotili z příliš nízkého podřepu, nebo se naopak nehodilo fotit ze vzpřímeného stoje. Možná vaše modelka nevěděla, co dělat při focení s rukama, možná se vám nelíbil její postoj, ale nedokázali jste jí vysvětlit, co vlastně chcete. A možná se chcete jen naučit, jak správně pracovat a fotit s ženským modelem. Ať už patříte do jakékoli skupiny, Naučte se fotografovat ženy: 1000 dokonalých póz vám můžeme vřele doporučit.

Kniha je nabitá ukázkami různých póz, různých záběrů těchto póz a postojů, ale také schématy popisujícími, jak vůbec ta a ta fotografie byla nafocena a osvětlena. Na přehledných ukázkách se dozvíte, kdy jsou které pózy vhodné a co vyjadřují. Navíc se kniha neomezuje jen na jednu modelku nebo typ fotografie, v knize najdete širokou škálu modelek a jejich fotografie v různých pózách. Od stoje přes snímky modelek vkleče a vleže nebo v podřepu až po fotografie v pohybu. Od studiových glamour fotografií v prádle po exteriérové fotografie modelek v retro stylu. Vše opatřeno komentáři fotografů a technickými informacemi o fotografii.

Opravdu komplexní průvodce pro fotografy, kteří chtějí fotografovat ženy..
ZonerPress


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz