Miss AmeriKa

Autor
InformaceČesky, 2018
PopisFiktivní literárně-fotograficko-komiksový dokument performerky Miřenky Čechové o Mckenzie Tomski, která se zamilovala do města New York, ve kterém je …
více informací
Dostupnostskladem
Doporučená cena 815 Kč - SLEVA
Cena s DPH
715
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelNakladatelství Wo-men
ISBN978-80-9052-398-2
EAN9788090523982
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.47 Kg
Rozměr130 x 210 mm
Vazbavázhaná
Počet stran224

Bližší informace o knize "Miss AmeriKa"

Fiktivní literárně-fotograficko-komiksový dokument performerky Miřenky Čechové o Mckenzie Tomski, která se zamilovala do města New York, ve kterém je cizinkou. Miss AmeriKa, autor Miřenka Čechová, Vojtěch Brtnický, Chin Yew.
Anotace knihy " Miss AmeriKa, autor Miřenka Čechová, Vojtěch Brtnický, Chin Yew"

Lehce kontroverzní kniha Miss AmeriKa je dílem performerky Miřenky Čechové, fotografa Vojtěcha Brtnického a malajského kreslíře Chin Yewa. Představuje symbiózu experimentálního českého a anglického textu, fotografií a komiksu.Ilegální newyorská imigrantka Mckenzie Tomski sarkasticky a nekompromisně glosuje svá setkávání s New Yorkem, jeho obyvateli, tamějšími trendy i sama se sebou. Lajkuje, hejtuje, šmíruje, fakuje i fejkuje, imituje / je imitována, zrychluje / zpomaluje, zírá, stand-upuje, self-promuje se a trochu tinderuje. Kým je? Kdo na ni vede složku?Experimentální dílo Miss AmeriKa se dá číst ze dvou stran - ve dvou jazycích - i v jazykové kombinaci. Kniha vychází v nakladatelství wo-men ve spolupráci s Artbureau..
Nakladatelství Wo-men

Obsah knihy: Miss AmeriKa

Miss AmeriKa - examplesMiss AmeriKa - examplesMiss AmeriKa - examplesMiss AmeriKa - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz