Miss AmeriKa

Autor: Česky2018Nakladatelství Wo-men

Fiktivní literárně-fotograficko-komiksový dokument performerky Miřenky Čechové o Mckenzie Tomski, která se zamilovala do města New York, ve kterém je cizinkou.

715 
včetně dph
skladem

Doporučená cena 815 Kč - SLEVA

Název: Miss AmeriKa  ISBN: 978-80-9052-398-2  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788090523982  Hmotnost: 0.47 kg  Vazba: vázhaná  Počet stran: 224  Rozměr: 130 x 210 mm  Nakladatel: Nakladatelství Wo-men
  • Doprava od 95 Kč
  • Výdejní místa od 69 Kč
  • Osobní odběr ZDARMA
  • Doprava ZDARMA od 2500 Kč
informace ke knize

Detail knihy ~ Miss AmeriKa, Miřenka Čechová, Vojtěch Brtnický, Chin Yew

Lehce kontroverzní kniha Miss AmeriKa je dílem performerky Miřenky Čechové, fotografa Vojtěcha Brtnického a malajského kreslíře Chin Yewa. Představuje symbiózu experimentálního českého a anglického textu, fotografií a komiksu.Ilegální newyorská imigrantka Mckenzie Tomski sarkasticky a nekompromisně glosuje svá setkávání s New Yorkem, jeho obyvateli, tamějšími trendy i sama se sebou. Lajkuje, hejtuje, šmíruje, fakuje i fejkuje, imituje / je imitována, zrychluje / zpomaluje, zírá, stand-upuje, self-promuje se a trochu tinderuje. Kým je? Kdo na ni vede složku?Experimentální dílo Miss AmeriKa se dá číst ze dvou stran - ve dvou jazycích - i v jazykové kombinaci. Kniha vychází v nakladatelství wo-men ve spolupráci s Artbureau.

Miss AmeriKa