Kreativní barva ve fotografii

Autor: Česky2016ZonerPress

Barva je ve fotografii tak samozřejmá, že jí často věnujeme pouze malou pozornost.

585 
včetně dph
skladem

Doporučená cena 650 Kč - SLEVA

Název: Kreativní barva ve fotografii  ISBN: 978-80-7413-332-9  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788074133329  Hmotnost: 1.30 kg  Vazba: Měkká s klopnami  Počet stran: 288  Rozměr: 235 x 255 mm  Nakladatel: ZonerPress
  • Doprava od 95 Kč
  • Výdejní místa od 69 Kč
  • Osobní odběr ZDARMA
  • Doprava ZDARMA od 2500 Kč
informace ke knize

Detail knihy ~ Kreativní barva ve fotografii, Jan Pohribný

Profesionální fotograf, pedagog a autor Jan Pohribný, QEP, vás uvede do světa barev a zkušeně bude řídit vaše kroky při poznávání toho, jak s barvami ve fotografii pracovat. Po předchozí knize, Kreativní světlo ve fotografii, tak autor zpracovává další velmi široké téma, které by mělo zajímat snad všechny fotografy od úplných začátečníků až po zkušené profesionály.

Publikace Kreativní barva ve fotografii představuje velmi obsažné a nejen na české poměry mimořádné dílo. Záběr knihy je skutečně rozsáhlý – od spíše technických částí věnovaných např. barevným modelům, podstatě transformace barev na fotocitlivý materiál nebo senzor digitálního fotoaparátu nebo třeba principy míchání barev postupuje autor přes působení barev na pozorovatele a způsoby, jak cíleně využívat barvy k dosažení určitých účinků na diváka, až po celou řadu námětů, postupů a inspirativních ukázkových fotografií téměř stovky uznávaných českých i zahraničních fotografů.

Kreativní barva ve fotografii