Kouzlo přírody - Zbyněk Maděryč

Autor
InformaceČesky, 2012
Upozorněnídodání do 14-ti dní
PopisPortfolio 6-ti fotografií Zbyňka Maděryče na téma příroda a její kouzlo. Fotografie jsou signované, číslované. Limitovaná série 10 ks.
více informací
Dostupnostdo týdne
Cena s DPH
15 900
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


Nakladatelneuveden
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.99 Kg
Rozměr320x290
Vazbadřevěná kazeta, volné fotografie
Počet stran6

Bližší informace o knize "Kouzlo přírody - Zbyněk Maděryč"

Portfolio 6-ti fotografií Zbyňka Maděryče na téma příroda a její kouzlo. Fotografie jsou signované, číslované. Limitovaná série 10 ks. Kouzlo přírody - Zbyněk Maděryč, autor Zbyněk Maděryč.


Anotace knihy " Kouzlo přírody - Zbyněk Maděryč, autor Zbyněk Maděryč"

Zbyněk Maděryč je profesionální fotograf se zkušenostmi ředitele reklamních agentur a redaktora magazínů, organizátor fotografických výstav a rozsáhlých projektů.

Je zakladatel tvůrčí skupiny Katedra experimentální fotografie.

Věnuje se zejména portrétní a reklamní fotografii či modelingu, což mu umožňuje průběžně se soustředit na umělecké fotografie pro výstavy, galerie a interiéry nebo charitativní projekty.

Zbyněk Maděryč se fotografii zabývá od raného mládí a profesionálně od devadesátých let, kdy se vývojky míchaly se zálivkami do salátů a hlídal, aby někdo neotevřel dveře, protože nešly zamknout. Fotografii se věnuje dodneška, byt s technikou nejmodernější, stále věrný poctivému řemeslu a pro vznik jedné skvělé fotografii obětuje mnoho..
neuveden

Obsah knihy: Kouzlo přírody - Zbyněk Maděryč

Kouzlo přírody - Zbyněk Maděryč - examplesKouzlo přírody - Zbyněk Maděryč - examplesKouzlo přírody - Zbyněk Maděryč - examplesKouzlo přírody - Zbyněk Maděryč - examplesKouzlo přírody - Zbyněk Maděryč - examplesKouzlo přírody - Zbyněk Maděryč - examplesKouzlo přírody - Zbyněk Maděryč - examplesKouzlo přírody - Zbyněk Maděryč - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz