Josef Sudek - Okno mého ateliéru / The Window of M

Autor
InformaceČesky, 2020
PopisCyklus vychází v dotisku poprvé ve společné jednosvazkové anglicko-české verzi. Vznikal od druhé světové války do první poloviny padesátých let a měl …
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
749
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelTorst
ISBN9788072155071
EAN9788072155071
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.60 Kg
Rozměr220 x 290 mm
Vazbavázaná
Počet stran84

Bližší informace o knize "Josef Sudek - Okno mého ateliéru / The Window of M"

Cyklus vychází v dotisku poprvé ve společné jednosvazkové anglicko-české verzi. Vznikal od druhé světové války do první poloviny padesátých let a měl pro Sudka základní význam: změnil nejen jeho fotografickou techniku, ale též neobyčejně zduchovněl jeho tvorbu a přinesl mu světovou proslulost Josef Sudek - Okno mého ateliéru / The Window of M, autor Josef Sudek.


Anotace knihy " Josef Sudek - Okno mého ateliéru / The Window of M, autor Josef Sudek"

Bez nadsázky lze říci, že cyklus Okno mého ateliéru dnes patří k největším hodnotám světové fotografie. Knihu úvodní studií opatřila historička fotografie Anna Fárová. Svazkem Okno mého ateliéru zahájilo nakladatelství Torst vydávání knižní řady fotografických cyklů Josefa Sudka, která postupně zahrnuje všechny jeho známé fotografické celky, z nichž dosud byly publikovány pouze ukázky: portréty, reklamní fotografie, zátiší, Labyrinty, snímky Svatovítské katedrály, fotografie pralesa v Mionší a další..
Torst


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz