Humans of Prague (CZ)

Autor
InformaceČesky, 2017
PopisFotograf Tomáš Princ prochází téměř každý den ulicemi Prahy a oslovuje neznámé lidi otázkou: „Mohl bych vás vyfotit?“ Tato kniha představuje ty nejzaj…
více informací
Dostupnostskladem
Doporučená cena 690 Kč - SLEVA
Cena s DPH
590
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelLabyrint
ISBN978-80-87260-86-9
EAN9788087260869
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.77 Kg
Rozměr185x245 mm
Vazbavázaná
Počet stran370

Bližší informace o knize "Humans of Prague (CZ)"

Fotograf Tomáš Princ prochází téměř každý den ulicemi Prahy a oslovuje neznámé lidi otázkou: „Mohl bych vás vyfotit?“ Tato kniha představuje ty nejzajímavější příběhy z jeho populárního blogu Humans of Prague za posledních pět let. Humans of Prague (CZ), autor Princ Tomáš.


Anotace knihy " Humans of Prague (CZ), autor Princ Tomáš"

Obyvatele a návštěvníky hlavního města představuje autor jako přemýšlivé pozorovatele i vtipné glosátory vlastních životů, jako vypravěče radostných i smutných příběhů, jako jejich sebevědomé protagonisty i ty, kdo se zdají být ve vleku minulých událostí. Objevuje pamětníky velkých okamžiků uplynulého století i svědky prchavých okamžiků současnosti. Kniha Humans of Prague je unikátní mozaikou reflektující všechny barvy našich životů, prohry, zklamání a nevyplněná přání, ale i sny, touhy a soukromá vítězství. Praha je svou architekturou a historií vzrušující město, ale když se podíváte skrze její krásu, zjistíte, že onu magickou přitažlivost spoluvytvářejí především lidé, které v ní můžete potkat..
Labyrint


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz