Dobrý fotograf může být každý

Autor
InformaceČesky, 2011
Popis10 lekcí, které vás naučí fotografovat lépe. Praktický kurz fotografování pro každého, kdo nechce jen „cvakat“ obrázky.
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelZonerPress
ISBN978-80-7413-243-8
EAN9788074131615
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.79 Kg
Rozměr180x220 mm
Vazbapevná
Počet stran192
PřekladatelMgr. Zuzana Janoušková, David Mužík

Bližší informace o knize "Dobrý fotograf může být každý"

10 lekcí, které vás naučí fotografovat lépe. Praktický kurz fotografování pro každého, kdo nechce jen „cvakat“ obrázky. Dobrý fotograf může být každý, autor John Garret, Graeme Harris.
Anotace knihy " Dobrý fotograf může být každý, autor John Garret, Graeme Harris"

Tato kniha je určena převážně lidem, kteří se chtějí zlepšovat, aniž by se museli zatěžovat technickými informacemi. Trápit se technickými parametry totiž opravdu není nutné, navíc to může fungovat i jako brzda vaší tvořivosti a představivosti. Kniha také dobře poslouží i jako příručka pro studenty fotografických kurzů.

Množství názorných příkladů a působivých fotografií pro vás bude povzbuzením a inspirací při absolvování řady projektů, které vás povedou ke skutečnému fotografickému vidění a zdokonalování technik fotografování.

Profesionální tipy vám pomohou okamžitě zlepšit vaše snímky, ať už fotíte špičkovou zrcadlovkou nebo obyčejným mobilem.

Publikace není zdaleka určena jen začátečníkům. Je určena i těm, kteří již mají s fotografií nějaké zkušenosti a hledají inspiraci, která by je posunula o kousek dál.Díky této publikaci, která vás nebude zatěžovat odbornou hantýrkou ani zbytečným teoretizováním, se vaše snímky z dovolené i všedních dní promění v zajímavéfotografie. Potřebujete pouze fotoaparát a umět ho ovládat..
ZonerPress


Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení