Annie Leibovitz

Autor: Anglicky2014Slovart

Slavná fotografka Annie Leibovitz sestavila svou vlastní knihu SUMO. Když Benedikt Taschen oslovil nejvýznamnější portrétní fotografku současnosti, zda by vybrala své snímky pro vlastní knihu ve formátu SUMO, byla překvapena, ale nabídku přijala jako výzvu.

189 000 
včetně dph
do týdne
Název: Annie Leibovitz  ISBN: 3836552370  Jazyk: Anglicky  Rok:   EAN: 9783836552370  Hmotnost: 7.99 kg  Vazba: tvrdá + stojan  Počet stran: 476  Rozměr: 500 x 690 mm  Nakladatel: Slovart
  • Doprava ZDARMA
  • Výdejní místa ZDARMA
  • Osobní odběr ZDARMA
  • Doprava ZDARMA od 2500 Kč
informace ke knize

Detail knihy ~ Annie Leibovitz, Steve Martin, Graydon Carter, Hans Ulrich Obrist, Paul Roth

Celý projekt se vyvíjel několik let. Leibovitz čerpala z vlastní více než čtyřicetileté práce, počínaje intimní reportáží, kterou vytvořila pro časopis Rolling Stone v sedmdesátých letech. Následují více stylizované portréty původně pořízené pro Vanity Fair a Vogue. Slavné snímky jako například John Lennon v posledním obětí s Yoko Ono jsou doplněny portréty, které nejsou příliš známy nebo dokonce nebyly dosud nikdy zveřejněny. Annie Leibovitz v této knize představuje některé ze svých slavných skupinových portrétů ve formátu, který dokazuje, že je skutečnou mistryní tohoto žánru. Její fotografie jsou zároveň intimní i ikonické, stylisticky rozsáhlé i skutečně originální. Kniha vychází jako limitovaná edice v počtu 10.000 podepsaných a očíslovaných výtisků. Vybrat si můžeme ze 4 různých přebalů.

Annie Leibovitz