Alžběta Jungrová: Exit

Autor
InformaceČesky, 2020
PopisŠest fotografických cyklů Alžběty Jungrové, které dokumentuje stejnojmenná kniha s výstavou v prostorách Trafo Gallery, ukazuje všestrannost a obrovsk…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
990
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelTrafo Gallery
ISBN978-80-907418-5-0
EAN9788090741850
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.70 Kg
Rozměr260x320 mm
Vazbavázaná
Počet stran136

Bližší informace o knize "Alžběta Jungrová: Exit"

Šest fotografických cyklů Alžběty Jungrové, které dokumentuje stejnojmenná kniha s výstavou v prostorách Trafo Gallery, ukazuje všestrannost a obrovskou imaginaci jejich autorky. Kromě klasické fotografie se zde objevuje i video, umělecká fotografie, fotografická koláž nebo propojení fotografie a malby. Publikace v grafickém provedení Adama Uchytila obsahuje na 136 stranách fotografie nejen vystavených děl. Knihu doplňuje obsáhlý rozhovor s autorkou a kurátorským textem. Alžběta Jungrová: Exit, autor Alena Ochepovsky Bartková, Alžběta Jungrová.


Anotace knihy " Alžběta Jungrová: Exit, autor Alena Ochepovsky Bartková, Alžběta Jungrová"

Alžběta Jungrová, bývalá reportérka, která fotografovala konflikty i místa, kam se nikdo nechtěl vydat, prezentuje na aktuální výstavě EXIT a stejnojmenné publikaci svou volnou tvorbu z posledních pěti let. Právě odchod od reportážní fotografie k volné tvorbě a hledání vlastního světa je jedním z mnoha „východů“, které na výstavě může divák najít. Dalším je vyrovnávání se s pomíjivostí tohoto světa a s definitivní dospělostí. Své pocity vizualizuje Jungrová prostřednictvím postav žen, ať již reálných s vlastními pohnutými osudy, nebo jen abstraktních ženských těl.

Šest cyklů, které dokumentuje stejnojmenná kniha s výstavou v prostorách Trafo Gallery, ukazuje všestrannost a obrovskou imaginaci Jungrové. Kromě klasické fotografie se zde objevuje i video, umělecká fotografie, fotografická koláž nebo propojení fotografie a malby. Publikace v grafickém provedení Adama Uchytila obsahuje na 136 stranách fotografie nejen vystavených děl. Knihu doplňuje obsáhlý rozhovor s autorkou a kurátorským textem Aleny Ochebsky Bartkové.

Obrazová část 136 stran, vložený rozhovor s kurátorský text na 42 stranách..
Trafo Gallery

Obsah knihy: Alžběta Jungrová: Exit

Alžběta Jungrová: Exit - examplesAlžběta Jungrová: Exit - examplesAlžběta Jungrová: Exit - examplesAlžběta Jungrová: Exit - examplesAlžběta Jungrová: Exit - examplesAlžběta Jungrová: Exit - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz