The Future of Design

Sleva 14%
Autor
InformaceAnglicky, 2019
Popisytvoření úspěšného globálního produktu je složité. Proč některé produkty přežívají nebo se objevují znovu? Proč je produkt milován některými a opovrho…
více informací
Dostupnostdo týdne
Běžná cena690 Kč - SLEVA 14%
Cena s DPH
590
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


Nakladatelneuveden
ISBN9781473684676
EAN9781473684676
JazykAnglicky
Rok vydání
Hmotnost0.60 Kg
Rozměr178x229 mm
Vazbapevná
Počet stran96

Bližší informace o knize "The Future of Design"

ytvoření úspěšného globálního produktu je složité. Proč některé produkty přežívají nebo se objevují znovu? Proč je produkt milován některými a opovrhován jinými? Jaké klíčové problémy nastaly, když došlo k některým z nejvýznamnějších vynálezů a návrhů produktů? The Future of Design, autor kolektiv.


Anotace knihy " The Future of Design, autor kolektiv"

Creating a successful global product is complex. Why do some products survive or become reinvented? What makes a product loved by some and despised by others? What key issues were present when some of the most notable inventions and product designs occurred?

Through interviews with successful product designers and inventors from around the world, and case studies of products from their local inception to their global success, The Future of Design will answer these important questions and provide a robust framework for activating innovative thinking that goes beyond Western approaches to creativity and innovation..
neuveden


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz