Scandinavian Design

Autor
InformaceAnglicky, 2013
PopisSkandtastické! To nejlepší z designu ze severní Evropy. Skandinávci jsou mimořádně nadaní designéři. Jsou světově proslulí pro své nenapodobitelné, de…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelTaschen
ISBN9783836544528
EAN9783836544528
JazykAnglicky
Rok vydání
Hmotnost2.10 Kg
Rozměr151 x 194 mm
Vazbavázaná
Počet stran704

Bližší informace o knize "Scandinavian Design"

Skandtastické! To nejlepší z designu ze severní Evropy. Skandinávci jsou mimořádně nadaní designéři. Jsou světově proslulí pro své nenapodobitelné, demokratické návrhy, které překlenují propast mezi řemeslnou a průmyslovou výrobou. Spojení krásných organických forem s každodenní funkcí je jednou z hlavních předností skandinávského designu a jedním z důvodů, proč jsou skandinávské výrobky tolik oblíbené a vyhledávané Scandinavian Design, autor Charlotte & Peter Fiell.


Anotace knihy " Scandinavian Design, autor Charlotte & Peter Fiell"

Tato rozsáhlá příručka obsahuje detailní pohled na skandinávský nábytek, sklo, keramiku, textil, šperky, kovové konstrukce a průmyslový design od roku 1900 až po současnost, s opravdu širokým záběrem výrobků od více než 180 designérů a designérských společností a eseje o podobnosti a rozdílnosti v přístupu Norska, Švédska, Finska, Islandu a Dánska. Součástí knihy je také seznam doporučených míst pro čtenáře, kteří mají v úmyslu cestovat do Skandinávie a objevovat zdejší design na vlastní oči.

Obsah:
Designéři:
Verner Panton, Arne Jacobsen, Alvar Aalto, Timo Sarpaneva, Hans Wegner, Tapio Wirkkala, Sigvard Bernadotte, Stig Lindberg, Ingeborg Lundin, Finn Juhl, and many others.
Firmy:
Fritz Hansen, Artek, Le Klint, Gustavsberg, Iittala, Fiskars, Volvo, Saab, Orrefors, Royal Copenhagen, Holmegaard, Arabia, Marimekko, Georg Jensen, and many more..
Taschen

Obsah knihy: Scandinavian Design

Scandinavian Design - examplesScandinavian Design - examplesScandinavian Design - examplesScandinavian Design - examplesScandinavian Design - examplesScandinavian Design - examplesScandinavian Design - examplesScandinavian Design - examplesScandinavian Design - examplesScandinavian Design - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz