Ladislav Sutnar - Design in Action (angl.)

Autor
InformaceAnglicky, 2003
PopisPublikace k retrospektivní výstavě díla Ladislava Sutnara v Jízdárně Pražského hradu v roce 2003.
více informací
Dostupnostdo týdne
Cena s DPH
71,91
Změna měny Platba v CZK

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelArgo
ISBN9788071010616
EAN9788071010616
JazykAnglicky
Rok vydání
Hmotnost1.90 Kg
Rozměr220x300 mm
Vazbavázaná
Počet stran392

Bližší informace o knize "Ladislav Sutnar - Design in Action (angl.)"

Publikace k retrospektivní výstavě díla Ladislava Sutnara v Jízdárně Pražského hradu v roce 2003. Ladislav Sutnar - Design in Action (angl.), autor Sutnar, ilustroval Ladislav Sutnar.


Anotace knihy " Ladislav Sutnar - Design in Action (angl.), autor Sutnar, ilustroval Ladislav Sutnar"

První monografie o životě a díle Ladislava Sutnara. Jeho česká tvorba je mezinárodně uznávána a reprezentovala české umění na důležitých zahraničních výstavách. Jde o klíčové dílo amerického designu, které "předběhlo" svou dobu. Ladislav Sutnar v USA založil moderní vizuální komunikaci, např. firemní vizuální styl nebo různé formy informativních pomůcek v oblastech průmyslu, marketingu, popularizace vědy a ekologie. Jeho práce s informacemi předznamenává internet. Zároveň design odráží a často předstihuje soudobý vývoj volného umění. Sutnar se stal také jedním z prvních publicistů a teoretiků grafického designu. Jeho americká tvorba představuje dnes již klasickou kapitolu v všech encyklopediích designu..
Argo

Obsah knihy: Ladislav Sutnar - Design in Action (angl.)

Ladislav Sutnar - Design in Action (angl.) - examplesLadislav Sutnar - Design in Action (angl.) - examplesLadislav Sutnar - Design in Action (angl.) - examplesLadislav Sutnar - Design in Action (angl.) - examplesLadislav Sutnar - Design in Action (angl.) - examplesLadislav Sutnar - Design in Action (angl.) - examplesLadislav Sutnar - Design in Action (angl.) - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz