Kreativní písmo – Jak na to

Autor
InformaceČesky, 2017
PopisNAUČTE SE VYTVÁŘET KRÁSNÉ RUČNÍ PÍSMO COBY UMĚLECKÉ ŘEMESLO s touto naučnou a interaktivní publikací s konkrétními návody, zábavným procvičováním a je…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelSlovart
ISBN9788075293008
EAN9788075293008
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.88 Kg
Rozměr222x297 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran144

Bližší informace o knize "Kreativní písmo – Jak na to"

NAUČTE SE VYTVÁŘET KRÁSNÉ RUČNÍ PÍSMO COBY UMĚLECKÉ ŘEMESLO s touto naučnou a interaktivní publikací s konkrétními návody, zábavným procvičováním a jednoduchými návody krok za krokem. Kreativní písmo – Jak na to, autor Gabri Joy Kirkendallová, Laura Lavenderová, Julie Manwaringová, Shauna Lynn Panczyszynová.


Anotace knihy " Kreativní písmo – Jak na to, autor Gabri Joy Kirkendallová, Laura Lavenderová, Julie Manwaringová, Shauna Lynn Panczyszynová"

Od moderní kaligrafie a iluminace po ilustraci a kreslení křídou objevíte řadu důvtipných a unikátních způsobů, jak proměnit slova a písmena v hodnotnou tvorbu, kterou můžete využít k prezentaci dárků, dekoraci domácnosti a dalším věcem! Mimo jiné se naučíte vytvářet nejrůznější ozdůbky, malovat písmo na plátno, tvořit vlastní křídové obrázky, dekorovat keramiku a digitalizovat svá dílka pro tisk! Najdete zde spoustu inspirativních a nápomocných uměleckých rad, které vás povzbudí a povedou na vaší výtvarné cestě, a také řadu prázdných stránek na procvičování a hledání vlastního stylu písmomalby..
Slovart

Obsah knihy: Kreativní písmo – Jak na to

Kreativní písmo – Jak na to - examplesKreativní písmo – Jak na to - examplesKreativní písmo – Jak na to - examplesKreativní písmo – Jak na to - examplesKreativní písmo – Jak na to - examplesKreativní písmo – Jak na to - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz