Co je vlastně design?

Autor
InformaceČesky, 2021
PopisKniha Co je vlastně design? je určena pro laického čtenáře a čtenářku od 12 let. Jedná se o populárně naučnou publikaci, která právě jim hravou formou…
více informací
Dostupnostskladem
Cena s DPH
380
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelUMPRUM
ISBN9788088308287
EAN9788088308287
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.50 Kg
Rozměr130x210 mm
Vazbavázaná
Počet stran192

Bližší informace o knize "Co je vlastně design?"

Kniha Co je vlastně design? je určena pro laického čtenáře a čtenářku od 12 let. Jedná se o populárně naučnou publikaci, která právě jim hravou formou přibližuje oblast designu na mnoha názorných příkladech. Co je vlastně design?, autor Přidalová Kateřina, Bachorík Jakub.


Anotace knihy " Co je vlastně design?, autor Přidalová Kateřina, Bachorík Jakub"

Autoři nabízí vtipnou formou vhled do problematiky designu, zvažují, čím vším design je a čím není, kde může pomoci a kde naopak selhává. Publikace představuje kulturní, společenské, ekonomické a umělecké roviny designu, komentuje současný design, neváhá se obracet do historie a má potenciál oslovit širokou veřejnost. Kniha otevírá čtenářům rozmanitý svět těch, kteří design tvoří, a zároveň je také o nás, uživatelích. Vyprávěním, otázkami, kresbami i fotografiemi autoři vybízí čtenáře a čtenářky, aby sami – kriticky a kreativně – prozkoumávali tento okouzlující obor. Grafika Helena Šantavá..
UMPRUM


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz