Významné artefakty a osobní předměty ze sbírky Lenore Doolanové a Harolda Morrise.

Autor
InformaceČesky, 2011
PopisAukční katalog toho o člověku dokáže říct hodně – o jeho vášních a marnivosti, poklescích i cítění. O tom lepším i horším, čím prochází. Leanne Shapto…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelKniha Zlín
ISBN978-80-87497-25-8
EAN9788087497258
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.30 Kg
Rozměr130 × 200 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran144

Bližší informace o knize "Významné artefakty a osobní předměty ze sbírky Lenore Doolanové a Harolda Morrise."

Aukční katalog toho o člověku dokáže říct hodně – o jeho vášních a marnivosti, poklescích i cítění. O tom lepším i horším, čím prochází. Leanne Shaptonová s úžasnou vynalézavostí sestavila katalog věcí, které zbyly po vztahu Lenore Doolanové a Harolda Morrise Významné artefakty a osobní předměty ze sbírky Lenore Doolanové a Harolda Morrise., autor Leanne Shaptonová.




Anotace knihy " Významné artefakty a osobní předměty ze sbírky Lenore Doolanové a Harolda Morrise., autor Leanne Shaptonová"

Mezi fotografiemi předmětů, které jsou na dražbách běžně k vidění (šperky, umělecká díla nebo vzácný nábytek), ale i zdánlivě bezcenných věcí (pyžamo, vzkazy, ohmatané knihy) se vynořuje příběh lásky jednoho fotografa a jedné novinářky. Filmová práva drží Paramount pictures, v hlavních rolích by se měl objevit Brad Pitt s Natalii Portmanovou..
Kniha Zlín

Obsah knihy: Významné artefakty a osobní předměty ze sbírky Lenore Doolanové a Harolda Morrise.

Významné artefakty a osobní předměty ze sbírky Lenore Doolanové a Harolda Morrise. - examplesVýznamné artefakty a osobní předměty ze sbírky Lenore Doolanové a Harolda Morrise. - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz