TAJEMSTVÍ OBRAZU – Od jeskynních maleb po chytré telefony

Autor: Česky2019Presco Group

Tato knížka provede čtenáře historií obrazů, od pravěkých jeskynních maleb až po obrazovku počítače nebo chytré telefony. Jak a proč se člověk už od věků umělecky vyjadřuje obrazem? A kam dál se bude zobrazování ještě ubírat?

399 
včetně dph
skladem
Název: TAJEMSTVÍ OBRAZU – Od jeskynních maleb po chytré telefony  ISBN: 9788088276838  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788088276838  Hmotnost: 0.49 kg  Vazba: vázaná  Počet stran: 130  Rozměr: 210 x 280 mm  Nakladatel: Presco Group
  • Doprava od 95 Kč
  • Výdejní místa od 69 Kč
  • Osobní odběr ZDARMA
  • Doprava ZDARMA od 2500 Kč
informace ke knize

Detail knihy ~ TAJEMSTVÍ OBRAZU – Od jeskynních maleb po chytré telefony, Hockney David, Gayford Martin

Autoři tvrdí, že film, fotografie, malba a kresba jsou hluboce propojené. Na zásadních dílech dějin umění jednoduchým způsobem seznamují mladé lidi s důležitými pojmy a pomáhají jim je pochopit. Jak se projevuje pohyb na statickém snímku? Jakým způsobem lze ve statickém obrazu zachytit čas a prostor? Jak filmy a televize souvisejí se starými mistry? A co vlastně obrazy ukazují – je to realita? Kniha dále sleduje klíčové okamžiky a zvraty ve způsobu zachycování skutečnosti a zahrnuje ilustrovanou časovou osu důležitých vynálezů. Rozhodně by neměla chybět v knihovničce žádného milovníka vizuálního umění, ale jako zajímavé čtení a průvodce světem umění a zobrazování vůbec ji ocení úplně každý.

TAJEMSTVÍ OBRAZU – Od jeskynních maleb po chytré telefony