Kulturní politika

Sleva 15%
Autor
InformaceČesky, 2016
PopisManagement, hodnoty a modernita v kreativních průmyslech
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena285 Kč - SLEVA 15%
Cena s DPH
242
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelB&P Publishing
ISBN978-80-7485-058-5
EAN9788074850585
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.45 Kg
Rozměr340 × 205mm
Vazbavázaná
Počet stran160

Bližší informace o knize "Kulturní politika"

Management, hodnoty a modernita v kreativních průmyslech Kulturní politika, autor Dave O‘Brien.


Anotace knihy " Kulturní politika, autor Dave O‘Brien"

Druhý titul ediční řady „Kultura & arts management“ nabízí sofistikovaný a filosoficky podložený úvod do problematiky kulturního managementu založený na zkušenostech z Velké Británie. Kniha je cennou a inspirativní příručkou pro ty, kteří pracují v oblasti umění, kultury a veřejné politiky.

Tato publikace přichází do arény kulturní politiky ve správný čas a hovoří k věci. Oslovuje všechna podstatná témata ve vztahu ke kulturní politice a jejích rozmanitých projevů ve Spojeném království. Je to kniha, na niž jsme dlouho čekali, a je zcela nezbytná pro studenty vysokých škol napříč škálou různých disciplín zahrnujících kulturní management, rozvoj/management turismu, muzejní praxi a kurátorství, arts management atd. – Clare Carruthers, University of Ulster

O‘Brienova naléhavá, rozsáhlá a originální syntéza myšlenek poskytuje srozumitelný a podnětný rámec komukoliv, kdo se chce vyznat v současné kulturní politice a porozumět její důležitosti. Prokáže se jako neocenitelná jak pro ty z nás, kteří vyučují budoucí pracovníky a výzkumníky v kultuře, tak pro ty, kdo v kulturních průmyslech již pracují nebo se podílejí na formulaci politiky a jejím posuzování.
– Paul Long, Birmingham City University.
B&P Publishing


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz