Encyklopedie postmodernismu

Autor
InformaceČesky, 2005
PopisEncyklopedie postmodernismu je první publikací svého druhu v českém jazyce. Zahrnuje více než padesát obsáhlých hesel o předních teoreticích a umělcíc…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelB&P Publishing
ISBN80-8659-826-8
EAN9788086598268
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.54 Kg
Rozměr160×230 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran328
PřekladatelŠtěpán Kaňa

Bližší informace o knize "Encyklopedie postmodernismu"

Encyklopedie postmodernismu je první publikací svého druhu v českém jazyce. Zahrnuje více než padesát obsáhlých hesel o předních teoreticích a umělcích, kteří bývají označováni jako „postmoderní“, bez ohledu na to, zda by s touto nálepkou sami souhlasili či nikoli. Encyklopedie postmodernismu, autor Hans Bertens, Joseph Natoli.


Anotace knihy " Encyklopedie postmodernismu, autor Hans Bertens, Joseph Natoli"

Žánrový záběr publikace je velmi široký stejně jako záběr samotné postmoderny. V publikaci najdeme hesla o nejdůležitějších filosofech (Roland Barthes, Jean Baudrillard, Jacques Derrida či Michel Foucault), psycholozích (Jacques Lacan), ale také spisovatelích (Italo Calvino, John Fowles, Salman Rushdie, Umberto Eco), režisérech (bratři Coenovi, David Lynch), hudebních skladatelích (John Cage), výtvarnících, performerech a fotografech (Robert Rauschenberg, Ping Chong, Cindy Shermanová)..
B&P Publishing


Omlouváme se našim zákazníkům, vzhledem k dovolené objednávky od 30.7. do 8.8.2021 budou expedovány ihned 9.8.2021. Většinu zboží máme skladem.

Děkujeme za pochopení