Dějiny renesance

Autor
InformaceČesky, 2005
PopisRenesance je jedním z nejvíce fascinujících období dějin lidstva, a není proto divu, že vždy přitahovala a dodnes přitahuje pozornost mnoha historiků …
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelBarrister & Principal Publishing
ISBN80-86598-68-3
EAN9788086598683
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.45 Kg
Rozměr167 × 230 mm
Vazbavázaná
Počet stran161

Bližší informace o knize "Dějiny renesance"

Renesance je jedním z nejvíce fascinujících období dějin lidstva, a není proto divu, že vždy přitahovala a dodnes přitahuje pozornost mnoha historiků a historiků umění. Dlouho očekávaná práce historika Paula Johnsona, napsaná pro knižní řadu Modern Library Chronicles Series, však předčila mnohá očekávání. Dějiny renesance, autor Paul Johnson.


Anotace knihy " Dějiny renesance, autor Paul Johnson"

Kritik Jeffrey S. Burk o ní například napsal, že je to nejpoučnější kniha o renesanci, jakou kdy četl. Nejen pro svou originalitu, skvělý styl podání, ale také pro vysokou informační hodnotu, neboť se autorovi na pouhých 150 stranách textu podařilo výstižně vykreslit všechny důležité osobnosti a charakteristiky tohoto období. Kniha je doplněna bohatou barevnou přílohou na křídovém papíře.

Autor k Fultnerovým známým počinům v Hradci Králové a Jaroměři připojuje další, nově objevené práce, a to i z oblasti grafického designu a zejména funerální architektury. Na základě důkladných rozborů pak vyvozuje charakteristiku Fultnerovy tvůrčí osobnosti a ukazuje jeho nikoliv marginální roli na české umělecké scéně..
Barrister & Principal Publishing

Obsah knihy: Dějiny renesance

Dějiny renesance - examplesDějiny renesance - examplesDějiny renesance - examplesDějiny renesance - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz