Studia Rudolphina č. 17-18.

Autor
InformaceAnglicky, 2013
PopisNejnovější dvojčíslo bulletinu Studia Rudolphina přináší širokou paletu příspěvků k různým tématům týkajícím se nejenom umění a kultury na dvoře císař…
více informací
Dostupnostskladem u partnera
Cena s DPH
330
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelArtefactum
ISBN978-80-88283-16-4
EAN9788088283164
JazykAnglicky
Rok vydání
Hmotnost0.55 Kg
Rozměr290 x 230
Vazbabrožovaná
Počet stran188

Bližší informace o knize "Studia Rudolphina č. 17-18."

Nejnovější dvojčíslo bulletinu Studia Rudolphina přináší širokou paletu příspěvků k různým tématům týkajícím se nejenom umění a kultury na dvoře císaře Rudolfa II. v Praze, ale také etapy předcházející, uchopené v širších středoevropských souvislostech. Bulletin of the Research Center for Visual Arts and Culture in the Age of Rudolf II Studia Rudolphina č. 17-18., autor kolektiv autorů.


Anotace knihy " Studia Rudolphina č. 17-18., autor kolektiv autorů"

Obsahuje obsáhlejší studie věnované rekreační architektuře a zahradám (Sylva Dobalová, Petr Uličný), dobové publicistice a její funkci ve službě panovnické reprezentace (Jana Hubková), působení dvorského malíře Josepha Heintze ve Florencii (Jürgen Zimmer). Zařazeny jsou i příspěvky ikonografické (Eri Kawakami, Thomas Fusenig, Günter Irmscher, Lubomír Konečný, Lars Olof Larsson, Anja K. Sevcik), znalecké (Jürgen Zimmer, Beket Bukovinská, Eliška Fučíková, Ilja Veldman), biografické (Adéla Minaříková) a sběratelské (Thomas DaCosta Kaufmann, Hana Seifertová). Podstatná část textů byla věnována rudolfínské specialistce Thee Vignau-Wilberg, jíž je také věnována osobní bibliografie v závěru tohoto čísla..
Artefactum


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz