Prostor Zlín – č. 1/2015

Autor
InformaceČesky, 2015
PopisProstor Zlín je odborný časopis s téměř dvacetiletou historií. Vychází čtvrtletně a jeho vydavatel em je Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně, kt…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelKrajská galerie výtvarného umění ve Zlíně
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.06 Kg
Rozměr220 × 280 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran64

Bližší informace o knize "Prostor Zlín – č. 1/2015"

Prostor Zlín je odborný časopis s téměř dvacetiletou historií. Vychází čtvrtletně a jeho vydavatel em je Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně, která při přípravě spolupracuje s předními českými i slovenskými umělci, kurátory a dalšími odbornými pracovníky galerijních institucí. Prostor Zlín – č. 1/2015, autor kolektiv autorů.


Anotace knihy " Prostor Zlín – č. 1/2015, autor kolektiv autorů"

Stěžejním tématem Prostoru je výtvarné umění, tradičně se zvláštním zaměřením na současnou tvorbu a galerijní sbírkotvornou i výstavní praxi. Důležité postavení v jeho obsahové skladbě zaujímají moderní architektura a design, ale věnujeme se také památkové péči, užitému umění, urbanismu. Značné pozornosti se už od roku 2004 na stránkách periodika těší i slovenské výtvarné umění. Ve spektru pozornosti zůstává historie, zejména historie vědy a umění. Další rubriky se věnují galerijní pedagogice (edukační a animační programy ve specifickém prostředí obrazáren) a poezii.

V roce 1996 získal časopis od Českého institutu informačního designu Uznání za kvalitní grafický design. Jeho dnešní podoba se snaží více přiblížit myšlení a vizuálnímu vyjadřování mladší výtvarné scény. Vedle recenzí, rozhovorů s umělci, prezentací uměleckých sbírek anebo výstav napříč Českou republikou přinášíme pravidelné výběry poezie, moderní vizualizace i příběhy obrazů..
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně

Obsah knihy: Prostor Zlín – č. 1/2015

Prostor Zlín – č. 1/2015 - examplesProstor Zlín – č. 1/2015 - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz