Fórum pro konzervátory-restaurátory 2023

Autor: Česky2023Technické muzeum v Brně

Tištěné suplementum recenzovaného on-line periodika vydané při příležitosti Konference konzervátorů-restaurátorů ve Zlíně. Časopis je indexován v mezinárodních databázích EBSCO a AATA on-line, je vydáván v režimu open access, vychází 2 x ročně on-line a 1 x tištěné suplementum.

620 
včetně dph
skladem
Název: Fórum pro konzervátory-restaurátory 2023  Jazyk: Česky  Rok:   ID: b10029  Hmotnost: 0.30 kg  Vazba: brožovaná  Počet stran: 150  Rozměr: 220x260 mm  Nakladatel: Technické muzeum v Brně
  • Doprava od 95 Kč
  • Výdejní místa od 69 Kč
  • Osobní odběr ZDARMA
  • Doprava ZDARMA od 2500 Kč
informace ke knize

Detail knihy ~ Fórum pro konzervátory-restaurátory 2023, kolektiv

Fórum pro konzervátory-restaurátory je odborný recenzovaný časopis vydávaný Technickým muzeem v Brně, publikující původní nebo přehledové články zabývající se péčí o kulturní dědictví z různých perspektiv. Vzhledem k tomu, že časopis je připravován Metodickým centrem konzervace ve spolupráci s Komisí konzervátorů-restaurátorů Asociace muzeí a galerií České republiky, zvláštní pozornost je věnována především péči o sbírkové předměty paměťových institucí. Hlavní tematické okruhy jsou zaměřeny na materiálové a technologické průzkumy, mechanismy poškozování, konzervátorsko-restaurátorské zásahy, preventivní konzervaci, nové metody a prostředky v oblasti ochrany kulturního dědictví. Zabývá se též otázkami historie, teorie i etiky konzervování-restaurování. Cílem časopisu je rovněž poskytovat příklady správné praxe s metodickým přesahem.

Fórum pro konzervátory-restaurátory 2023

Obsah, ukázka

Obsah knihy [PDF; 0,4 MB]