Stůl u okna, na stole kniha

Sleva 7%
Autor
InformaceČesky, 2014
PopisArchitektonický ateliér MCA architektů Miroslava Cikána a Pavly Melkové patří k renomovaným českým architektonickým kancelářím. Stojí za ním například…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena590 Kč - SLEVA 7%
Cena s DPH
550
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelArbor Vitae
ISBN80-7467-061-9
EAN9788074670619
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.90 Kg
Rozměr160×220 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran144

Bližší informace o knize "Stůl u okna, na stole kniha"

Architektonický ateliér MCA architektů Miroslava Cikána a Pavly Melkové patří k renomovaným českým architektonickým kancelářím. Stojí za ním například rekonstrukce funkcionalistické památky Husova sboru od architekta Pavla Janáka, revitalizace Bastionu u Božích muk v Praze na Karlově či vstup do krypty Památníku heydrichiády v kostele sv. Cyrila a Metoděje. česky a anglicky Stůl u okna, na stole kniha, autor Melková Pavla, Tichá Jana.


Anotace knihy " Stůl u okna, na stole kniha, autor Melková Pavla, Tichá Jana"

Kniha, vycházející v česko-anglické verzi, představuje tvorbu architektury netradičním způsobem. Nejedná se o standardní výčet díla architektonické kanceláře, cílem je spíše vybídnout k přemýšlení o smyslu architektury, o její roli v našem životě. Publikace je jakýmsi průsečíkem rekapitulace architektonických prací a formulace některých teoretických východisek a cílů, které současně přesahují pouhou koncepci vlastního díla. Východiskem konceptu a poselstvím knihy je myšlenka, že konečným cílem tvorby architektury není vystavění architektonického objektu, ale vytvoření místa pro bytí člověka, pro jednotlivé události lidského života.

Práce ateliéru byla oceněna řadou cen, například hlavní cenou Grand Prix architektury 2012 či nominací European Union Prize for Contemporary Architecture – Mies van der Rohe Award 2013..
Arbor Vitae

Obsah knihy: Stůl u okna, na stole kniha

Stůl u okna, na stole kniha - examplesStůl u okna, na stole kniha - examples

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz