Soupis historických a uměleckých památek v politickém okresu Litoměřice, díl I., Město Litoměřice. Edice rukopisu

Autor
InformaceČesky, 2015
PopisV pořadí již čtvrtá edice rukopisu Soupisu památek historických a uměleckých připraveného v rámci společného projektu Archeologické komise ČAVU a Spol…
více informací
Dostupnostskladem u partnera
Cena s DPH
490
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelArtefactum
ISBN9788086890791
EAN9788086890791
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.37 Kg
Rozměr160x235
Vazbabrožovaná
Počet stran488

Bližší informace o knize "Soupis historických a uměleckých památek v politickém okresu Litoměřice, díl I., Město Litoměřice. Edice rukopisu"

V pořadí již čtvrtá edice rukopisu Soupisu památek historických a uměleckých připraveného v rámci společného projektu Archeologické komise ČAVU a Společnosti pro podporu německé vědy, umění a literatury v Čechách. Autorem této litoměřické uměleckohistorické topografie napsané v prvních dvou desetiletích 20. století je zdejší kanovník, církevní historik a konzervátor památkové péče Vinzenz Luksch. Soupis historických a uměleckých památek v politickém okresu Litoměřice, díl I., Město Litoměřice. Edice rukopisu, autor Vinzenz Luksch.


Anotace knihy " Soupis historických a uměleckých památek v politickém okresu Litoměřice, díl I., Město Litoměřice. Edice rukopisu, autor Vinzenz Luksch"

Topographie der historischen und kunst-Denkmale im politischen Bezirke Leitmeritz. Teil I. Stadt Leitmeritz. Česky/ německy.
Artefactum


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz