Skici / Sketches

Autor: Česky2016Kant

V knize Skici – Sketches odhaluje padesát českých architektů to nejosobnější ze své tvorby – první ideje ve formě skic. Všechny osobnosti navíc i v krátkých textech vysvětlují, co pro ně skicování znamená.

Již není v prodeji
Název: Skici / Sketches  ISBN: 9788074371790  Jazyk: Česky  Rok:   EAN: 9788074371790  Hmotnost: 0.90 kg  Vazba: flexi  Počet stran: 192  Rozměr: 245 x 285 mm  Nakladatel: Kant
informace ke knize

Detail knihy ~ Skici / Sketches, Daniel Brachtl, Kateřina Koňata Dolejšová, Ján Stempel a Jan Jakub Tesař

Rozmanitost kreseb v profesionálním grafickém zpracování s odkazem na stavby, které z nich vzešly, přináší jedinečný dokument nejen o stavu české architektury, ale odhaluje lidskou stránku profese vůbec. Kniha je určená nejen odborné veřejnosti, ale všem „kulturním“ lidem v Čechách a díky dvojjazyčnému provedení i v zahraničí
. Kniha vychází v edici ARCHITEKTURA garantů Prof. Ing. arch. Jána Stempela a Ing. arch. Jana Jakuba Tesaře z Fakulty architektury ČVUT v Praze.
V edici doposud vyšly např. bestseller 99 DOMŮ nebo anglická publikace CZECH HOUSES, kterou v současné době doprovází výstava po světových centrech jakými je třeba Londýn Budapešť, nebo Moskva. V knize naleznete nejen ta zvučná jména českých architektů, jako jsou Mirko Baum , Jan Bočan, Eva Jiřičná, Jan Kaplický, Ladislav Lábus, Josef Pleskot, Martin Rajniš, Vladimír Sitta, Alena Šrámková, David Vávra, Zdeněk Zavřel ale spoustu dalších.

Skici / Sketches

Obsah, ukázka

Ukázková kapitola [PDF; 0 MB]