Skici / Sketches

Sleva 7%
Autor
InformaceČesky, 2016
PopisV knize Skici – Sketches odhaluje padesát českých architektů to nejosobnější ze své tvorby – první ideje ve formě skic. Všechny osobnosti navíc i v kr…
více informací
Dostupnostskladem
Běžná cena850 Kč - SLEVA 7%
Cena s DPH
790
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelKant
ISBN9788074371790
EAN9788074371790
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost0.90 Kg
Rozměr245 x 285 mm
Vazbaflexi
Počet stran192

Bližší informace o knize "Skici / Sketches"

V knize Skici – Sketches odhaluje padesát českých architektů to nejosobnější ze své tvorby – první ideje ve formě skic. Všechny osobnosti navíc i v krátkých textech vysvětlují, co pro ně skicování znamená. Skici / Sketches, autor Daniel Brachtl, Kateřina Koňata Dolejšová, Ján Stempel a Jan Jakub Tesař.


Anotace knihy " Skici / Sketches, autor Daniel Brachtl, Kateřina Koňata Dolejšová, Ján Stempel a Jan Jakub Tesař"

Rozmanitost kreseb v profesionálním grafickém zpracování s odkazem na stavby, které z nich vzešly, přináší jedinečný dokument nejen o stavu české architektury, ale odhaluje lidskou stránku profese vůbec. Kniha je určená nejen odborné veřejnosti, ale všem „kulturním“ lidem v Čechách a díky dvojjazyčnému provedení i v zahraničí
. Kniha vychází v edici ARCHITEKTURA garantů Prof. Ing. arch. Jána Stempela a Ing. arch. Jana Jakuba Tesaře z Fakulty architektury ČVUT v Praze.
V edici doposud vyšly např. bestseller 99 DOMŮ nebo anglická publikace CZECH HOUSES, kterou v současné době doprovází výstava po světových centrech jakými je třeba Londýn Budapešť, nebo Moskva. V knize naleznete nejen ta zvučná jména českých architektů, jako jsou Mirko Baum , Jan Bočan, Eva Jiřičná, Jan Kaplický, Ladislav Lábus, Josef Pleskot, Martin Rajniš, Vladimír Sitta, Alena Šrámková, David Vávra, Zdeněk Zavřel ale spoustu dalších..
Kant

Listování v knize: Skici / Sketches

Ukázková kapitola [pdf; 0 MB]

Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz