Nová vize - Avantgardní architektura v avantgardní fotografii

Autor
InformaceČesky, 2005
PopisKniha poprvé uvádí jedinečný soubor fotografií moderní architektury, které vznikly ve spolupráci avantgardních architektů a fotografů ve dvacátých a t…
více informací
Dostupnostskladem
Doporučená cena 999 Kč - SLEVA
Cena s DPH
990
Změna měny Platba v EUR

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelSlovart
ISBN80-7209-624-9
EAN9788072096244
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost1.76 Kg
Rozměr230x300 mm
Vazbabrožovaná
Počet stran278

Bližší informace o knize "Nová vize - Avantgardní architektura v avantgardní fotografii"

Kniha poprvé uvádí jedinečný soubor fotografií moderní architektury, které vznikly ve spolupráci avantgardních architektů a fotografů ve dvacátých a třicátých letech 20. století. Nová vize - Avantgardní architektura v avantgardní fotografii, autor Anděl, Jaroslav.


Anotace knihy " Nová vize - Avantgardní architektura v avantgardní fotografii, autor Anděl, Jaroslav"

Kniha poprvé uvádí jedinečný soubor fotografií moderní architektury, které vznikly ve spolupráci avantgardních architektů a fotografů ve dvacátých a třicátých letech 20. století. Tento soubor představuje dobové fotografie a jejich náměty - klíčové i méně známé moderní budovy, uspořádané podle stavebních typů - nejen jako důležité dokumenty moderní architektury, ale také jako autentické příklady vize, která dodnes zůstává inspirací. Současně ukazuje, že meziválečné Československo patřilo v hnutí za novou architekturu k předním evropským zemím. (avantgardní architektura v avantgardní fotografii : Československo 1918-1938).
Slovart


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz