Gotika

Autor
InformaceČesky, 2005
PopisGotika je titul z velké řady publikací o umění. V širokém záběru se zabývá projevy tohoto uměleckého hnutí v celé Evropě. Kniha je doprovázena obrovsk…
více informací
Již není v prodeji

Dárek k tomuto zboží ZDARMA
"originální autorská záložka do knihy"


NakladatelSlovart
ISBN80-7209-668-0
EAN9788072096688
JazykČesky
Rok vydání
Hmotnost3.03 Kg
Rozměr270x320 mm
Vazbapevná
Počet stran520
PřekladatelBlanka Pscheidtová

Bližší informace o knize "Gotika"

Gotika je titul z velké řady publikací o umění. V širokém záběru se zabývá projevy tohoto uměleckého hnutí v celé Evropě. Kniha je doprovázena obrovským množstvím ilustračních fotografií, nákresy a v neposlední řadě velmi zasvěceným komentářem. Jistě potěší, že gotickým památkám v našich zemích jsou věnovány rozsáhlé pasáže. Gotika, autor Rolf Toman.


Anotace knihy " Gotika, autor Rolf Toman"

Tato kniha dokumentuje vývoj gotiky v celé její rozmanitosti. Vychází z počátků a fascinujícího rozkvětu gotické architektury ve Francii a sleduje její přijímání v sousedních zemích. Celý přehled gotické plastiky a malířství završuje zvláštní příspěvek o malbě na skle a zlatnické umění. Širokému tématickému okruhu odpovídá bohaté obrazové vybavení svazku; téměř dvě třetiny ze 780 fotografií byly nově pořízeny právě pro tuto knihu. Autory umělecko-historických příspěvků jsou výhradně vědečtí odborníci..
Slovart


Potřebujete poradit?

+420 725 593 955
info@iumeni.cz

iUmeni.cz - zbozi.cz